Medikal Centrum Nitra alebo Chironax Medicentrum Piešťany?

cievka tvar

a mohla by si mi na to centrum v piešťanoch dať nejaké info? či myslíš práve to Chironax Medicentrum? ak ano tak by som tam zavolala ohľadne cien... a potom ti aj napísala :)

kitykaty

ahoj, jejda to mi ani nehovor :(
ale ja mam platit ze okolo 5€, takze az taka strata to nebude. Inak kozna mi to najprv nechcela spravit, chcela ma poslat na laser do toho centra v Piestanoch, vraj je najlepsie podla nej, ja nemam skusenost.
Ked mi toto nepomoze, tak pojdem tam, len je to dost drahe a ked som si citala fora, malokomu pomohol aj laser, tak neviem co si mam mysliet

cievka tvar

ahoj kitykaty.... pred rokom som aj ja bola na to isté na čom si bola ty... zaplatila som 20 eur.. a išla domov a nezmizlo mi to ano troška to mám slabšie ale ono sa to vrátilo... a tak chcem ísť na ten laser... tak daj vedieť či ti to zmizlo :)

kitykaty

ja mam dost velku prasknutu cievku pod okom, idem zajtra ku koznej lekarke, ktoru mam na Banke ( pri Piestanoch), odstrani mi ju nejakym elektrickym pristrojom, neviem ako sa to vola, elektrokoagulacia alebo nieco take. mozem dat vediet ci to pomohlo a ci mi zmizne