Pletova kozmetika (plet so sklonom k masteniu)

morticia 17

Jednoznačne micelárna voda so slimačím extraktom. Nielen že mi pomohla s regeneráciou pokožky, ale vybledla malé začervenalé miesta po jazvičkách, pleť mám ako bábätko..

Majka85

Baby potrebovala by som poradit ako som ostala tehotna zacali mi mastniet plet ale v okoli oci mam trosku vysusene čo s tým mám robit?

Romanka25

ja som zacala tým že som plat odmastnovala tým ze som pouzivam make-up kazdy den som ho musela pravidelne poriadne ostranit a na to som pouzila osviezujuce mlieko 2v1 a pleťovú vody a kúpila ešte kosatcový krem a plať sa mi zlepsila ja som mala priserne mastnu plet ako keby mam nejaký mastný krem na kxichte

Romanka25

Ja som mala velmi mastnu plet a este aj trochu mam ale najlepsie mi padla kozmetika od weledy a vdaka nej som sa aj zbavila lupin :) nedám na tu kozmetiku dopustit :)

morticia 17

Já mám rovnaký problém a jednoznačne mi pomohla kozmetika zo slimačím extraktom. Hlavne preto , že to je priamo na takúto pokožku kozmetika a naviac dáva do poriadku rôzne jazvičky a zapálené miesta. Sanžím sa o seba starať a tak používám aj pleťovú masku s bahnom z Mrtvého mora 2 x za týždeň a zbavila som sa milií.