Porodnica Galanta

macka26

presne ako pise laura. proste vsade okrem sukromnych klinik je to katastrofa. ale ved tam nejdes na welness pobyt ale rodit ... a tam je najdolezitejsi podla mna lekar.. a ti su v galante vyborni..

Laura22

Moje kamaratky rodili v GA,je pravda,ze nemocnicu si zrovna nepochvalovali,ani izby,WC a sprchy ale tak,kde je to inak?Mne sa zdaju vsetky nemocnice na SVK pomerne rovnake,ak nie horsie,co sa stavu tyka.

Co sa tyka lekarov,kazda mala svojho lekara zazmluvneneho,takze ked prisla,odrodil ju jej lekar,tym padom bola aj spokojna.

Ja sa rodit nechystam,ale raz,ak to pride,budem predpokladam rodit v GA...

zuzkas

no ja čo som tam mala skúsenosti za tie 3týždne ležala,tak som mala pocit,že keby som nemala šťastie na toho mladého,tak tam asi zomrem.to nechcem strašiť,ale mala som na izbe baby,kt.prenášali niekoľko týždňov a ležali tam tiež dlho pre rôzne komplikácie a ten prístup čo tam bol,tak hrozné!napr.jednej dávali 5 dní nejaké hormóny,aby sa vedela otvoriť,5 dní mala strašné bolesti a oni ju nechali tak,že veď sa to hádam podarí,pritom mala strašne vysoký krvný tlak a strašne opuchnuté nohy.6ty deň prišli jej rodičia a prosili aby jej urobili cisársky,lebo sa báli o dcéru a malinké a až keď dali do vačku,tak cisársky urobili a napr.ja som tam ležala 3týždne,v piatok ma pustili a v nedelu som prišla rodiť v 35t.t a mala som úplne zelenú plodovú vodu a ten lekár čo tam bol,tak mi dal rýchlo injekciu na zrýchlenie pôrodu,lebo že mám strašnú infekciu a malé môže zomrieť.to za tie 3 týždne čo sa vo mne špárali pomaly všetci z oddelenia nezistili,že niečo nieje v poriadku???kto by bol zodpovedný zato,keby zomre malý,alebo ja?veď malý mohol mať otravu a ja tiež!..a neviem či tam ešte robí taká mladá "lekárka",chudá blondína/kt.nemla ešte ani atestáciu vtedy/,tak tá ma vyšetrovala,som myslela,že ma roztrhne!fakt nechcem nikoho strašiť,nemala som inú možnosť kam ísť,ale ak tam niekto ide,tak nech si dobre zváži ku komu a nech si toho lekára radšej zaplatí!ja som nato nemala a prvý pôrod som mala ľahký,tak som verila,že aj pri druhom budem mať šťastie,čo som teda aj mala!

zuzkas

áno macka,ako som aj písala tak vtedy tam bol týždeň,predtým bol v taliansku sa mi zdá...kikulienka možno sa to tam už trošku pomenilo.ja tiež viem,že v našom zdravotníctve nieje luxus,ale napr.ležala som v nitre minulý rok na krčnom a tam je to doslova prepych!tak ale tých pár dní sa dá vydržať kdekoľvek,hlavne nech je bábo zdravé!

macka26

ano bola som tam v marci a bola som v novembri. na gynekologii, to je 10 te poschodie, porodnica je 9 te.. urcite budem rodit tam. nikdy som predtym nebola v nemocnici, je pravda ze luxus tam skutocne nie je.. ale to nie je nikde... pre mna je podstatne ze tam rodi moj doktor tak by som isla aj do kambodze ... sestricky boli velmi mile, cely personal..

co zuzkas spomina toho doktora vola sa dr. janicek frantisek, je tam pomerne kratko a je najmladsi, zeny si ho velmi pochvaluju...

zuzkas

čaute tehulky.ja som šalanka a rodila som pred 2mi rokmi v galante,aj som tam najprv ležala 3 týždne na rizikovom...mala som zaplatené,že manžel bude so mnou pri pôrode a som šťastná,že tam bol!!!inak by som sa sama ani osprchovať nevedela,lebo tam nešla sprcha,tam len sem-tam kvapla voda,takže muž ju na mňa špliechal to je prvé čo ma prekvapilo,druhé,že v tej zaplatenej izbe nám nesvietilo svetlo.prežila som tieto 2 veci,rodila som u dr.janečka/alebo tak nejak sa volal,vtedy tam pracoval týždeň,ale bol fakt veľmi zlatý a hlavne odborník/!!!no,ďalšie prekvapenie po pôrode,keď som sa išla ráno osprchovať na popôrodné sprchy na jednej bolo napísané zákaz vstupu/asi bola pre VIP klientku/ a všetky ostatné mali také plesnivé kachličky,že som sa bála nákazy!inak takmer všetky bábatká mali v tom čase nejakú infekciu/vyrážky/takže bol prísny zákaz návštev.baby radím vám zaplatiť si tých vtedy to bolo 500sk za to,že tam mohol byť manžel a vtedy rodíte aj v novej sále,lebo tá stará to je katastrofa a tie veci,kt.som písala hádam už odstránili,lebo to bola hrôza!!!inak tie spojené wc-ka čo sú na izbe,tak dávajte bacha,lebo my sme mali na vedlajšej izbe rómku,kt.tam nechala aj bábo a pokúšala sa kradnúť cez wc na našej izbe a tú špinu čo po sebe nechávala,fuj!čo sa týka čistoty a zariadenia je to tam veľká bieda a tiež doktori/takže si radšej zaplaťte svojich,alebo možno budete mať šťastie ako ja,že slúžil ten zlatý dr!držím vám všetkým palce!

macka26

ja tiez nie som z galanty ani okresu ale rodit budem urcite tam... dvakrat som tam bola na gynekologii hospitalizovana a bola som velmi spokojna...su tam vyborni lekari :D