Nie som na facebooku, som out?

Príspevok v téme: Nie som na facebooku, som out?
outsiderka

Nikdy som facebook neuznavala, lebo som mala vlastny nazor na komunikaciu s ludmi.

A zrazu v dnesnej dobe, ked je na facebooku kazdy, lebo je to akasi "spolocenska nevyhnutnost"...sa stretavam s narazkami typu, ze nie som spolocenska..........myslite si, ze som out.......

co si myslite o "umelych priatelstvach" na facebooku

Napoleonka

suhlasim s Rada123, skor by som povedala ze je to velmi prakticke. Na FB mam iba priatelov ktorych poznam osobne a s ktorymi som v styku a nie takych ktorych som stretla raz v zivote a potom uz ich nikdy neuvidim. Niekedy existoval iba Pokec a teraz Facebook :-)

youki

jajka001_: finty, ktore sa dostanu na verejnost su samozrejme opravene. Pridal som to LEN AKO UKAZKU, mozete si precitat diskusie a zistit, ze sa to naozaj bez problemov dalo a islo o bezpecnostnu chybu.

Samozrejme, ze je toho viac, ale myslienkou mojho prispevku nebolo ukazat ako, ale dokazat, ze je to mozne.

RADA123

AJ JA SOM OPOVRHOVAL FB A VCERA SOM SA SA REGISTROVAL :D ,NETREBA VSETKO ODSUDZOVAT.ZAREGISTRUJ SA A DAJ SI TAM LEN NAOZAJSTNYCH PRIATELOV A NIE AKO NIEKTO ZE PRIATELOV ZBIERA AKO POKEMONOV ...JE TO DOBRE KED POTREBUJES NIEKOHO STACI MRKNUT NA FB CI TAM JE NAPISAT A IDES PREC.NECHAPEM AKO NIEKTO MOZE ZA TYM PRESEDIET CELY DEN

youki

jajka001_: finty, ktore sa dostanu na verejnost su samozrejme opravene. Pridal som to LEN AKO UKAZKU, mozete si precitat diskusie a zistit, ze sa to naozaj bez problemov dalo a islo o bezpecnostnu chybu.

Samozrejme, ze je toho viac, ale myslienkou mojho prispevku nebolo ukazat ako, ale dokazat, ze je to mozne.

lost

ani prst by som do ohna za ten svoj "sposob" nedal, i ked je extremne primitivny, zda sa ze "funguje" aspon na nahodnych profiloch ludi co ani nepoznam ale nemaju ani Wall, ani Friends zobrazenych.
Ale pointa k vyuzitiu tohoto, volajme to triku :) je v tom ze, niekto iny ako majitel fotky musi spravit chybu.
Neviem ci sa niekto na tento zatial okrajovy popis postupu chyti a domysli si zvysok :)

Cize to nemusi fungovat 100% vzdy, alebo chce niekto hodit demonstracny profil na vedecke ucely? :D

youki

Timejka: hackeri sa ti nepriznaju, ja by napr. nezverejnujem svoje sposoby, ked ma niekto poziada o overenie bezpecnosti webu.
Prirovnam to k operacii, tiez by ti lekar nenapisal navod ako operovat.

Niektore z utokov sa dostanu aj na verejnost, skus dat nasledovny text do googlu: tab_controller.changePage(photos) facebook

PS. Dovod, preco to pisem, aby ste si mohli overit, ze je to ozaj mozne. Blizsie na temu bezpecnosti tu urcite pisat nebudem (predsalen to sem nepatri)