Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupiny a mastne vlasy

Príspevok v téme: Lupiny a mastne vlasy
Lilliluciani

Mam problem s lupinami a s mastnymi vlasmi nie a nie sa tych lupin zbavit bola som aj u koznej dala mi head and shoulders no nic a mam mastne vlasy a neviem co mam s nimi robit nemozem si ich predsa umyvat kazdy den pretoze ich mam velmi huste a mysim si ich fenovat a tak by som mu uplne znicili. Viete poradit nejaky sampon na lupiny a na mastne vlasy???

simsa

Mala som tiež podobný problém,dlsiu dobu som s tým trápila.Začala som akože trochu zdravšie žiť,a kupila som si srilansky olej
na vlasy,ktorý mal pomôct.Zdá sa mi po 10dňoch,že to bude fungovať.Mám menej lupín,vlasy sú menej mastné,vôbec zdá sa mi,že aj akési veselšie.Hlava ma už tak nesvrbí,tuším že tá prirodná kosmetika
má niečo do seba.

arabellla

ahoj, ja mam taky isty problem, mastne vlasy a lupiny a pouzivam uz vyse roka sampon La Roche Posay Kerium šampón - na mastne lupiny udrziavaci(taky biely sulec s modrym logom). kupis ho iba v lekarnach, len je drahsi. vlasy umyvam kazdy treti den. castejsie netreba

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupiny a mastne vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk