Strata rodičov

fal

tiez sa mi TO stalo s mamou:/ a to som mala 14...uz je to par rokov ale stale to boli...
mozno je to divne ale mne pomaha ked chodim na cintorin "porozpravat sa" s nou...a hlavne spominat na to pekne co sme spolu zazili...
teraz ti nepomozu ziadne rady ani slova, nemozem povedat ze si zvyknes, na to sa neda zvyknut ale naucis sa s tym zit...raz...

goccia

mne sa stalo, ohladne mamy, to iste ako TomiC. a tiez som mala 18. a vies, co som urobila prve, ked som to zistila? isla som si to napisat do dennika, ktory som si pisala odmalicka... tak neviem

bonaqua

askas, urcite si nevies predstavit co vtedy citil, tak asi jedine co ho napadlo bolo sanut za net. Co mal robit? Hladal tu pomoc.
TomiC, ja ked ta nepoznam, je mi to neskutocne luto a placem uz 10 minut, lebo si stale predstavujem tvoju situaciu, ja som polosirota, tiez v 18tke sa mi "to" stalo:-(

askas

Aj mne je to luto, musi to byt strasne. No ak mam byt uprimna, neda mi nenapisat, ze prve co ma napadlo bolo, ze tuto temu si pisal dnes 11.30 a dnes ti mama aj zomrela. Ja si sice takuto situaciu neviem predstavit ale pochybujem, ze v den ked by mi zomrel taky blizky clovek by som isla hned na net. Take zvlastne mi to pride. Ale skutocne mi je to luto, treba byt silny a ist dalej...

TomiC.

Takto, otec mal 51 - zomrel na nádor (na žalúdku, či na žlčníku myslím) a mamka zomrela dnes ráno - dostala embóliu, mala totiž zlomený členok + do toho aj dosť výrazné kŕčové žily.
Nie, nemám súrodencov, musím to nejako zvládnuť takto, chcel som skôr kontakt na niekoho kto zažil niečo podobné, aby som sa troška informoval, ale vďaka.

ja40

A co sa stalo,ked zomreli taki mladi?
Tato tema je asi na dlhsie,tak skus nejako zacat,ze ako sa citis a mas aj surodencov?
Ja mam este oboch rodicov,hoci su to 60-tnici su dost chori,ale pred 3 tyzdnami zomrela mojho priatela mama,takze si to viem predstavit,ake to asi je...