Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodne farby na vlasy

Príspevok v téme: Prirodne farby na vlasy
casanta

Kedze som chcela prestat s farbenim vlasov chemickymi farbami, presla som na hennu. Lenze ta mi vlasy velmi nezafarbi, akurat chyta do rysava. S ucinkami heny som ale spokojna a preto by som chcela ostat pri prirodnom sposobe farbenia vlasov.Len ma hnevaju tie odrasty, ktore dost vidno ,henna sa velmi rychlo vymyva a farbiaci ucinok je vidno len niekolko dni. Chcem sa opytat ci mate skusenost s prirodnymi farbami na vlasy ako logona a podobne, ci farby vydrzia dlhsie a ci aj zafarbia vlasy viac ako henna.

ikazpk

Som po 55-ke a henou si farbim vlasy uz asi 15 rokov. Bolo to tazke, lebo zo zaciatku to bolo nutne dovazat pri zahranicnych cestach.
Teraz kupujem cez net, lebo v DM sa uz znacne znizila kvalita (akysi len puding)
Aby farba chytila na moje sediny je nutne si ju naniest a spat v zabale (zabal uz aplikujem len na odrastene sedive cesticky) spim do rana a potom zmyvam farbu.
Farbu zarabam s olivovym olejom a vodou. Inak sa da roznymi sposobmi- treba hladat a zvolit svoj sposob. Da sa zarobit aj s tmavym cajom - miesto vody.
takato aplikacia skutocne vydrzi 3-5 tyzdnov. ale mam zatial krasne vlasy a nechcem farbit farbou.
Je to zakazdym babracka, ale mne to stoji zato. A aj okolie ma pozna podla vlasov. Farbim si tmavy mahagon, a mahagon. Vsetky odtiene heny samozrejme hraju do cervena..... Moje povodne vlasy boli gastanove..... Takze, kto sa neboji nech ide do toho.... je iny, ako ostatne zeny :-))

nikinka22

henna je super, ale mi vadi ten smrad :(

mne farbi v pohode, aku farbu chces hennou docielit? a aku farbu mas prave teraz? mozem ti nieco ohladom toho potom poradit a je mozne ze ti to chyti lepsie :)

hlavne je hennu davat zo zaciatku casto, pretoze az po par pouzitiach sa stava "trvacnou" a nevymyva sa, pretoze obaluje vlasy, nejde do vnutru vlasu a hlavne preto je to zdrave a vyzivne :)

o kremovej by som ajja rada nieco vedela, ale co viem je to, ze to uz henna nie je ani prirodna farba, je to vlastne "klasiicka" farba obohatena o hennu a nejake "dobre pridane latky"

žuvačka123

zazao dosť ma zaujala farba nook , ale tiež sa o nej nikde nemôžem dočítať a rada by som sa o nej niečo viac dozvedela :D tak ak by ti to nevadilo, dala by si mi tvoj e-mai :)

zazao

Ahojte :),

chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti s prírodnou farbou na vlasy Maxima Nook. Farba z drogerky obsahuju vela škodlivých látok, a henna je dosť neefektívna.
Maximu nook som našla na nete, ale žiadne recenzie z netu... Tak som si povedala, že to skúsim, a som milo prekvapená :).
Stojí to zato ísť tou šetrnejšou cestou :).

casanta

Viem, hennu kupujem od yvette , docitala som sa ze je kvalitna, tu z dm nekupujem. Chcela som skor vediet ci ma niekto skusenost s prirodnymi kremovymi farbami ako sante, Logona ci s hennou ale v kremovej podobe. Ci dlhsie vydrzia a ako farbia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.