Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BOLESŤ CHRBTOVÝCH SVALOV

Príspevok v téme: BOLESŤ CHRBTOVÝCH SVALOV
Davidek

Mojim problemom je ze ma boli chrbat uz priblizne rok. Boli to v oblasti trapez az po ramenne klby, v oblasti lavej aj pravej lopatky az po krk, po celej pravej strane chrta popri rebrach, v driekovej oblasti na lavej strane sval popri chrbtici. Občas ma bolia aj klby hlavne rano pravy ramenny no potom to prejde, zrejme to bude suvisieť s tymi svalmi. Jednoducho skoro cely chrbat. Zacalo to len v dolnej casti chrbta tak som zacal chodit do fitness a tam sa to este zhorsilo. Myslel som ze je to z cvicenia tak som prestal no problem neustupoval. Teraz chodim pravidelne na plavaren trenujem brucho a cele telo lahkou vahou. Problem stale neustupuje. Chodil som k ortopedovi predpisal mi lieky ktore nespravili ani naznak ustupu tak som zacal chodit na rehabilitacie ani to mi nepomohlo. Bol som na rengen a chrbtica je vporiadku. lekari mi moc nepomohly. Mam doma len kopu papierov a žiaden problem nie je vyriešeny. Skusil som voltaren tiez nepomohlo. Chrbat ma najviac boli ked rano stanem som straasne stuhnuty, v noci sa na bolesť nezobúdzam a pocas dna je to uz lepsie no bolest citim stale. Pocas zimi som hral hokej, hrajem na lavu stranu, teda som bol zohnuty na lavu stranu a na druhy den som mal stuhnutu celu pravu stranu chrbta popri rebrach vyse dva tyzdne teraz to uz citim menej. Neviem ci je to s travenia s ktorym som aj mal dost problemy ani teraz to neni najlepsie alebo z prechladnutia niejaky zapal. Snazil som sa popisat tento problem coo najlepsie aby sa to lepsie dalo diagnostikovat. Fakt uz neviem co mam robit budem rad ak mi niekto pomozete. Dakujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BOLESŤ CHRBTOVÝCH SVALOV - Fórum - ZDRAVIE.sk