Dlha menštruácia

maruska_123

nikto ti nepovie ci to moze byt alebo nemoze..pretoze to nikto nevie...naklusaj ku gynekologovi..predpokaldam, ze raz chces mat deti..len aby potom uz nebolo neskoro

0959

dobrý možem sa spytať mam menstruaciu už 14 dni a mam ešte len 15 . Ku gyneglogovy sa nechystam vobec.. može to byt preto lebo som nachladla a bolia ma pritom aj križe ? .. Dakujem

Ruthiel

Snad pomoze moja skusenost.
Ja som mala menstruaciu vyse mesiaca, hormonalne tabletky mi zabrali, ale po ich vysadeni sa mi problem vratil.
Mne sa osvedcilo pitie caju z Pastierskej kapsicky, ktory sa da kupit v lekarnach (vsetko o nej na nete), niektori beru aj tinkturu. Este som si obcas dala aj Cayenne pepper (teda prasok z chilli papriciek) do normalneho caju, ale len tak za pol lyzicky.
Upozornujem, ze som sa rozhodla pre samo liecbu az po ultrazvuku a krvnych testoch, ktore boli v poriadku. Su rozne priciny dlheho krvacania ako hormonalna nerovnovaha, nedostatok zeleza, resp cysty a podobne, takze je vzdy dobre zajst za lekarom.
Vzdy je dobre preventivne posilnit vitamin C,E a A v tele.

ksks

myslim si, ze Lucia sa pytala na skusenosti inych zien. ked sa rozhodne ist za lekarom, tak si myslim, ze pojde. tiez si myslim, ze pokial si to precita zena co ma podobnu skusenost ako Lucia, tak tomu, co tym myslela Lucia urcite bude rozumiet a podeli sa o svoju skusenost. o tomto je toto forum. inak by bolo asi zbytocne(ak by na kazdy prispevok prisla rada typu-chod k lekarovi). lekar je na liecenie a toto forum na diskusiu a podnetne rady k danemu problemu ci k teme

lionesssssss

Lucia, akú zbytočnú reakciu ???? napísala som ti aby si to riešila u lekára, že tuto ťa nikto nevyšetrí...

kks, čo si čakala, diagnózu na počkanie cez internet???? ja si myslím, že som ti poradila dobre... jediné riešenie je návšteva gynekológa... tak sa nefuč a uvažuj

a áno, máš pravdu, som dosť múdry človek na to aby som vedela, že veci takéhoto charakteru sa neriešia na fóre... a už vôbec nie na tomto

LuciaSS

Liones ty si strašne mudry človek že ? Forum je vlastne diskusia a ked žiadam o radu nemám tým namysli tvoju zbytočnu reakciu .

Miiska

dobry den.Mam problem.31,januara som dostala menstruaciu..v stredu 2,januara som si dala tabletku aj napriek tomu že som si ju mala dat až v piatok4.menstruaciu som mala do soboty v sobotu som mala pohlavny styk a spravil sa priatel do mna,v nedelu mi prisli zase..uplne maly slaby krvavy vytok až dodnes..bola som aj u gynekologicky a robila mi ultrazvuk povedala že tam nieco mam..v maternici.teraz nechapem antikoncepciu beriem tri roky a nikdy som s tým problem nemala..až teraz,co si myslite o tom?