Macmiror Complex 500 - pohlavny styk-sex

Monika1984

pohlavny styk pocas liecby by sa mal uplne vylucit, pripadne aspon obmedzit a kym sa vyliecis pouzivat kondom, nalolko si nakazis partnera a on opatovne teba a zbytocne sa liecis

mimimimi

Bruja to snad nemyslis vazne? Aby si nakazila dalsie zeny ci o co Ti ide? Ja tento egoizmus fakt nepochopim, zeny su v dnesnej dobe take sproste, chodia s mykozami a zapalmi do bazenov a vobec ich netrapi, ze mozu nakazit ine zeny. V hlave vygumovane, nemam slov...

Bruja

Zdravim, možem.prosim počas uživania tabletiek vliezť na kratko do bazena.? Tabletka na noc okupanie počas dňa. Dik d

Daska1991

Čipky sa môžu užívať v kľude aj v tehotenstve ,keďže sú na lekársky predpis lekár vie čo robí ... Čo sa týka pohlavného styku počas užívania by sa mal obmedziť

akinom007

anonymuska/ mas pravud treba pocas liecby vydrzat bez sexu, ked uz by daktora moc chcela tak s kondomom, ale z mojej bohatej skusenosti s mykozami mozem povedat ze ani to nie je dobre, pretoze cipky vysusuju a narusaju sliznicu prirodzenu napriem tomu ze zaroven problem riesia...a sex pocas pouzivania cipok,...akurat si podrazdite sliznicu este viac

anonymuska

Zeny, vydrzte. Ked to raz vypuklo, tak je mozne, ze budete mat problemy stale. Viem, ze je niekedy tazke abstinovat, ale dobre vam radim - vydrzte. Lebo sa moze stat, ze si potom neskrtnete aj par mesiacov, alebo vam bude neustale smrdiet vagina - to vam nebude blbe? Ja mam problemy uz roky, a v minulosti som sa niekolko krat neuspesne liecila. Preco? lebo som hlupana, nevedela vydrzat (odmietnut partnerovi). Teraz poctivo abstinujem, a infekcia ako hrom (neuveritelna bolest, palenie, zapach) zacala po dvoch tabletkach ustupovat. Mam novy vztah, takze abstinencia pre mna tiez nie je len tak - ale ak si chcem uzivat slobodny, zdravy sex bez obmedzeni a v buducnosti vynosit a porodit zdrave dieta bez komplikacii, pekne stisnem zuby a vydrzim. Ved partnerovi to mozete vynahradit aj inak - ved ste velke dievcata. A ten vytok je dost nepekny, odporucam na noc radsej vlozku a cez den intimku. Nevymyvat! A pomoze. Co som si uz myslela, ze mi nepomoze nic - toto mi pomaha. Su aj tabletky, takze poziadajte svojho gynekologa nech vam predpise a preliecte partnera. Aby vam tu pliagu zase neodovzdal.