Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Zanesa

Dobry den,
mam taky problem ze v minulosti som bola chuda ,ale pribrala som ked mi davali seroquel 20 kg .Schudla som po tom co som ho prestala uzivat.No zase som pribrala na 65 kg a potrebujem schudnut.

Denne zjem R polovica pomela a cely den mineralka a napriek tomu vobec nechudnem

existuju nejake lieky na travenie ,ktore stoja do 6 eur ?

Unta50

Nedari sa vam schudnut mate problemy s celulitidou kludne sa mi ozvete mam pre vas produkt ktory zarucene funguje je vyskusany mnou a mojimo znamymi ;) ak chcete viac kludne mi napiste rada vam poradim moj mail martina89@hotmail.no

momom211

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

bee_1

Skus www.inazena.sk
su tu recepty zdrave stravovanie cvicenie pohyb a o vsetkom ak chces schudnut, v ramceku stihla linia najdes fakt vsetko, sama praktizujem niektore tieto cviky :)

Gima

Základ chudnutia je aj tak v spôsobe stravovania. Teda obohatiť jedálniček o ovocie a zeleninu, zrieknuť sa sladkého, prijímať dostatok tekutín v podobe čaju, polievok a dať tomu čas. Každý má iný zdravotný problem, o ktorom ani netuší.

michama

no chceme schudnut aby sme sa Vam pacili a preto hladame sposob aby to bolo co najrychlejsie, najlacnejsie a najzdravsie ;)