samota-alkohol

bibba

a kolko rokov si pil? a denno denne? to ja zase nie. ale ked uz tak poriadne. ale ked si to vezmem, tak som nikdy nestratila kluce :D ja viem sprostosti kecam, lebo zato som stratila kopec inych veci... a idem von jak krasavica a dojdem jak troska. aj take bolo. no dost onicom... jj

Onn

Budemm mat 30 .. rok aj pol som nemal v sebe ani stipku alkoholu ...
Mas velmi velky problem ...
alkohol ma ten problem , ze si ho mozez kupit v obchode a vsade nan mas reklamy .. a ak ma clovek slabu chvilu ,tak si ide kupit a nechape , ze je to tvrda droga ako ostatne tvrde drogy !!!

bibba

no ved to je presne ten problem. ked uz clovek dokaze aj pit sam a vobec mu to nevadi... ale normalne sa obavam, ze je s tym uplne tazke seknut, napriklad si neviem predstavit, ze keby som sa z toho mala dostat uplne tak by som musela byt proste taky clovek, ktory musi abstinovat dokonca zivota a nedotknut sa alkoholu. a to je hrozostrasne. lebo oslavy, zury, restauracie, bary, kavviarne, vsade to je proste, naposledy ked som si dala nieco nealko v kaviarni tak to boli proste stretnutia take, ze to neprichadzalo do uvahy si objednat nieco alkoholicke, lebo uz sa poznam. dam si jeden a dam si druhy a tak dalej proste... a normalne neviem ako to bude ked raz budem byvat sama a nebude mi mat kto hustit do hlavy ze "nepi", no ci sa nebudem v byte opijat zas nemoty... takto aspon nemozem robit uplne co xcem, ale keby to bolo podla mna tak som opita castejsie.

hviezda01

bibba-...ja mam 36 rokov..a pijem uz dost dlho,a najhorsie na tom je,ze pijem sama a tajne...strasne by som chcela s tym prestat,ale som zufala sama zo seba...vzdy po opici si poviem,ze uz nebudem,aj ked viem,ze to nevydrzim...

bibba

Onn, a ty mas kolko rokov? a odkedy pijes? ja som zacala tak nevinne asi dva roky dozadu a pred rokom to uz vyustilo do dost nechutne opijania. proste takym stylom ze po zure nejakom som si este po ceste domov kupila nejaku flasu, aby som sa doma este dorazila a sama. teraz si xcem od toho odvykat a robim to postupne, najskor som pila aj vsetko tvrde, potom som mala straaaasne dlhe vinove obdobie, ktore trvalo donedavna, viem si dat aj teraz trochu vinka, ale teraz ked idem poslednu dobu von mi staci ist aj len na pivo. ale viem, ze ak by som mala tu slobodu doma, ze by nikto nemal nic proti tomu, ze mam doma chlast tak ho doma mam. a kupujem si ho asi aj domov na doma. ale ked mi spravila rodina "raziu" v izbe a nasla prazdne flase po kabelkach, skriniach a neviem kde este pichnute lebo som ich nexcela vynasat von jak alkoholik alebo dat pri smeti doma, tak som sa aj hanbila...

hviezda01

onn..presne,viem,ze budem sama....neviem to ovladnut,chcem si len spravit naladu,ale vacsinou sa mi to vymkne z ruk..a opijem sa do nemoty...ale to len vecer,cez den nie....a potom mi je luto dcery,ktora to vidi..ja viem,ze by som si zasluzila dobru po hube...ale take rady teraz nepotrebujem..dakujem...