hemoroidy a ich vpliv na penis???

asdas7897984

mataBB-vies moja toto je anonymne forum o zdravi,nie sloh, takze je to prd platne ked urobis mensi preklep vo slovoslede alebo das niekde nechtiac y namiesto i,ludia chcu pomoct,vacsinou pisu rychlo,nekontroluju gramatiku, a nie vysmievat sa a urazat ludi. Tvoje ubohe pokusy urazit ma su zbytocne,vazne chod sa uz niekde zakopat,ak nechces nikomu pomoct.

asdas7897984

mataBB-vies co je aj pricinou hemeroidov? Vela hnevu, tak sa tak nerozculuj,lebo ich mozes dostat. A prosimta uz nic nepis,lebo si stale seres do huby.

asdas7897984

mataBB...prosim ta chod skocit z mostu alebo nieco si uz vymysli,taky ludia ako ty by ani nemali dychat, skoda kyslika,nic osobne, len si pekne trhnuta.

Inac nie,nezmeni to dlzku penisu, praveze je to lepsie sa opytat na anonymnom fore takuto otazku ako niekoho osobne...zapametaj si kto sa neopyta nevie.

hemko

Vy dve na seba nemusite utocit a celkovo nikto na nikoho nemusi utocit, len prejavujeme svoj nazor, ale je trosku blbe teraz mata vraviet, ze si sa nevysmievala, ked v komente bolo len toto je uz co za otazka :D :D :D uz v tej otazke som hovoril, ze je asi stupidna tak ako inteligentny clovek si si mohla uvedomit, ze ak k tomu nemas co povedat tak to len precitaj a nemusis tu davat smajle ako keby neviem ake smiesne to bolo. Nemam medzi nohami neviem aky kaliber, lenze nie je ani najmensi. A nebudem tu rozoberat jeho dlzku. Mna len zaujimalo to ci to mohlo mat vpliv. Urcite ak som sa tak opytal tak si asi myslim, ze ho nemam nejako velkeho, ale komplexy z toho nemam. Nie si muz aby si s urcitostou povedala to s tym nesuvisi. Lebo muz pozna svoje telo a ked si nahmata koren penisu tak siaha naozaj az skoro ku konecniku. Muz zas nepozna zenske telo dokonale. Kolko krat som videl nejaku zensku temu a tiez mi nepripadali dvakrat rozumne otazky, ale je to jej osobny problem a asi vie preco sa tak opytala a len ona vie. Takze z casti mas pravdu, ze ano nemyslim si, ze mam velkeho, ale ziadne komplexy v tom nehladaj.