Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cviky na boky, brucho a stehná

sweater

nejde o to nejest nic, ale jest akurat, neprezierat sa, a jest tak, aby si nebola hladna, cize 5-6 krat denne, vychadza to tak kazde 2-3 hodiny, vydatne enrgicke ranajky, mala desiata, ´velky obed´, olovrant, nieco male pred vecerou a vecera, a jest zase tak 3 hodky pred spanim naposledy, telo si zvykńe na pravidelny prisun potravy a pochopi ze si nemusi nic ukladat :), vynechat z jedalnicka blbosti, ako mastne jedla, sladke, (aj vody) a biele pecivo nejest, a bohata strava je dolezita. a dalej ak chces chudnut nehladaj ziadne cviky, ale skus aerobic, spining, pilates... je vela moznosti pre zeny

Siss

ked chces niečo dosiahnut,musis vydržat :P na ranajky sa poriadne najem... (light syr,celozrnny chlieb,alebo si nan dam med) na obed tiež light veci...cestoviny celozrnne,ryžu so zeleninou,alebo so syrom....ale zjem toho naozaj velmi vela,aby som potom nemala hlad...potom okolo pol piatej si dam 2 jablka a konieec :P :D za 3 mesiace dole 12 kg....a bez hladovky....na ranajky toho zjem tolko,kolko sa do mna zmesti :D
Inač niekedy si po obede dam jahody,lebo hrozno....teraz som už 5. den chora a jem cely den .... a ešte som nepribrala ani gram :D

Siss

fuha....ja cvičim tak 15 minut denne....ale len boky a stehna,lebo ja mam tuk len tam...takže ked pridas aj brucho,tak asi tak 20 min... pri tom sa zdravo stravujem....a nejem po 17:00 .... a takto to ide pekne dole :)

carey

mozem sa spytat, kolko hodin treba na to aby clovek citil vysledky na tele...citala som uz o tom, ale tak chcela by som vediet z niecej skusenosti. :) chcela by som to aj vyskusat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cviky na boky, brucho a stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk