Sme normalni?

natalia123

Tak pedofilia to sice nie je :D Pedofilia je sexualna uchylka k nevyvinutym mladym dievcatkam, ale zvratene to urcite je, mlada dostala rozum, starsi chlap ju prestal bavit, ved samozrejme, ze roznumnu dospelu zenu nebude bavit nezavezny vztah, ktory je len o sexe. Si neskutocny egoista, na 52 rokov si si to mohol domysliet, nie tu vypisovat hluposti po forach...

elsa5.5

otáznik_?,,áno tebe sa to takto páči,čo by nie?ale ona má svoj život je mladá,konečne ju osvietilo deti nemá,ale mať bude,so svojim mužom!!!pochopil si to???že ona chce mať normálny vzťah a nie byť niekoho bokovka,asi od toho čakala viac,čo si si myslel že to bude trvať do nekonečna?aj k tomu aby s tebou spávala si ju presviedčal???

zla doba

ak si nasla jeho tak ju muz omrzel? A teraz ju omrzel on ten 52 rocny? A teraz akoze co si chce najst ineho? Neznasam neveru a lutujem jej manzela. Vsetko je uz na hovno a taketo pripady len v ludoch vzbudzuju pohorsenie a vo vztahoch je potom nedôvera lebo je taka skurvena doba. Je mi z toho smutno :(

mate59

no ono je to pre pána v rokoch príjemné, mať milenku 3x do týždňa na sex,tak starú skoro ako vlastná dcéra,ale ona /žena vo zťahu tak skoro nikdy nefunguje,že len si vrznúť/ sa skôr či neskôr zamiluje a začne mať výčitky svedomia voči sebe, manželovi,začne riešiť iné veci.Takže aby to nevybuchlo,radšej to skoncujte/ľahko sa to píše,ťažko sa to vykoná,že?/
Beztak to na pracovisku už nebude ono potom.Je jedno české príslovie:co je v domě,není pro mňe.A určite to má niečo do seba.
Ak si chceš nájsť niečo podobné,treba sa na začiatku vzťahu dohodnúť, že to bude len o sexe.A nemala by o tom vedieť manželka.

goccia

vies, co chces. a vies aj, co robis? skus ma opravit:

- tebe sa to paci
- jej sa to prestalo pacit
- ty nechces respektovat, ze jej sa to nepaci

a zaver?

chces od nas iba to, aby sme podporili tvoj egoizmus

Sue..

asi preto,ze ma stipku charakteru a nechce podvadzat manzela...mne sa to zda ako dostatocny dovod...alebo si ju jednoducho omrzel

natalia123

Tak mozno deti mat planuje, a prirodzene s niekym mladsim... taj ju nechaj ist, ked sa jej to nepaci, budes ju azda prehoarat? Bol si pre nu mozno na chvilu pritazlivy, ale bud k sebe aj ty uprimny, myslis, ze dokedy mladu zabku bude bavit 52 rocny chlap...kym sa nespamata, a zrejme sa uz spamatala

otaznik_?

Ja viem, co chcem. Paci sa mi to tak, ako to je. Sex dva- tri krat do tyzdna, nic viac. Ziadne vydrziavanie, ziadne prisluby lasky. Preco jej to potom zacalo vadit, ked doteraz vsetko bolo rovnake nic sa nezmenilo?
K detom -moje su dospele, ona deti nema.