Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ide sa na to

Príspevok v téme: Ide sa na to
nikol_00

Už sa teším ked bude leto, teplučko, zabežkať si vonku , prechádzať sa a to všetko = dole kilečkám hnustným :-!...
už veľa krát som si hovorila od zajtra, od zajtra ale ešte ten zajtrajšok nedošiel :(... ale potrebujem schudnuť 10 kilo do leta, a už som si povedala dosť ! :) dneska si idem zacvičiť, kedže nemám moc keši na rozhaadzovanie(do posiliek ) tak len doma na steperiku a bycikliku + niake brušáčiky na tie špečiky na bruchu.... ak si aj ty taký že "od zajtra " tak pridaj sa ku mne a budeme mať ten zajtrašok spolu už od dneska:)) ďakujeem :))

ddlovato

ahoj, pridám sa k tebe, vlastne ja už tak pomaly začínam asi mesiac, ale včera som išla prvý krát na zumbu a budem v tom pokračovač, doma tak 2-3 týždňa na steperi, zopár brušákov a hlavne som musela zmeniť stravovacie návyky-začala som jesť pravidelnejšie, potrebujem schudnúť aspoň 15 kíl, viem,že sa to za dva mesiace nedá ale do konca roka by to snáď šlo.

goccia

nezvyknem sa k tomu pripajat niekde na fore, ale aj ja som dnes zacala s cvicenim a chcem sice aj schudnut, ale hlavne spevnit postavu a ozdravit organizmus. takze to chcem spojit aj s upravou stravy :) a co sa mi podari, to uvidim :) ale tiez som zacala dnes
dnes som cvicila kalanetiku, cely program pre zaciatocnikov, vyborne som sa citila! vsak som necvicila hadam aj styri mesiace nic :D
chcem to striedat s cvicenim tae-ba, bud doma alebo niekde vonku
kalanetiku cvicim len doma

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ide sa na to - Fórum - ZDRAVIE.sk