Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

UPJS- Aplikovana Etika

Iveta2903

nechapem preco tu rozoberate externe studium, ked otazka bola uplne ina :D btw, ked ste tam isli, mali ste si vopred zistit co jak bude a nie teraz kydat :)
no a aplikovana etika ak potrebujes este nejake info tak mi napis mail : iveta2903@yahoo.com

šerezháda

dievcata pozrite si forum upjs externeho studia ako sa studenti stazuju v aise maju bordel nikto vam nic nevysvetli na studijnom maju bordel no proste chaozz a neplate dopredu to vam radim radsej si napiste ze chcete na splatky lebo ked zaplatite dopredu a dostanete taky rozvrh tie peniaze sa vam nikdy nevratia aj kamoska tak urobila potom sa rozhodla že nebude chodit lebo to bolo nieco hrozne NEPLATE DOPREDU STUDIUM UPJS!!!!

gogo_inka

to si predsa nemozu dovolit ze zoberu poplatok za externe studium a daju rozvrh na denne, preco to potom nedaju na sud ? hm nejako sa mi to nezda

fulin

Ak si budete dávať prihlášku na externé štúdium na UPJŠ dobre si to rozmyslite zaplatíte celú sumu za štúdium a dostanete rozvrh na celý týžden to ste sa mohli rovno prihlásiť na denné a neplatili by ste vládnu tam čudné praktiky a školné ak zistíte že rozvrh máte na celý týždeň Vám odmietnu vrátiť radšej si dajte prihlášku na inú školu a UPJŠ sa radšej vyhnite je to porušenie práv študenta. UPJŠ uteč pokiaľ je šanca. Prečítajte si fóra ostatných nespokojných študentov.

šerezháda

caute a kam chcete isť ak na upjš neodporúčam vám to a ak chcete ist na externe tak už vobec cistý bordel zlá komunikácia s katedrou to nie je etická katedra ale neetická katedra podla mna radšej dajte prihlašky dievčata niekde inde fakt odporúčam UPJŚ A Aplikovanej etike sa vyhnúť ked najdete moje dalsie prispevky uvidite preco.

šerezháda

caute a kam chcete isť ak na upjš neodporúčam vám to a ak chcete ist na externe tak už vobec cistý bordel zlá komunikácia s katedrou to nie je etická katedra ale neetická katedra podla mna radšej dajte prihlašky dievčata niekde inde fakt odporúčam UPJŚ A Aplikovanej etike sa vyhnúť ked najdete moje dalsie prispevky uvidite preco.

nika077

Ahoj, ja ho študujem na UKF v Nitre. Čo konkrétne by ťa zaujalo. Predpokladám, keď si si podala prihlášku, že čo to o ňom vieš.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

UPJS- Aplikovana Etika - Fórum - ZDRAVIE.sk