Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

operácia očí laserom

patina

Ďakujem za odpoveď. Snažím sa zistiť čo najviac, volala som aj do Ružomberka, tam mi povedali že to bude stáť 800 euro, ale záruka len dva roky. Ak chcem doživotú, tak si musím ešte zaplatiť. Aký je rozdiel, ako ste mi písali, medzi PRK a inou operáciou? A kolko tam stála operácia a ako dlho dávajú záruku. Ďakujem

alusinka

Inak robia sa tam operacie aj inymi sposobmi, a po tom ta oci tak nebolia ;) len je to troska drahsie...
Vela znamych na tom bolo a su spokojni ;)

alusinka

Mna operovali v centre Excimer - Karlova Ves v BA... Po operacii som cca 2 a pol roka... Isla som z -3,5 dioptrii na 0... Robili mi operaciu PRK...
Vysetrenia pred operaciou trvali asi pol dna, zatial co operacia len par malo minutiek...
Prve tri po operacii boli asi najhorsie v mojom zivote, vacsiu bolest som v zivote nezazila, skrabala som steny nechtami, tak to bolelo...
Ale stalo to zato... Nieje nic krajsie ako sa rano zobudit a vidiet vsetko pekne ostro ;))

Co sa tyka toho centra - velmi prijemny kolektiv a mily pristup k pacientom (ale za tie peniaze sa ani necudujem ;))
A ked sa mi zrak zas pokazi, vraj by som mala mat dalsiu operaciu zdarma... Ale snad sa to nestane ;))

Drzim palce

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

operácia očí laserom - Fórum - ZDRAVIE.sk