Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bude to v mozgu?

Príspevok v téme: Bude to v mozgu?
Paťka227

Dobrý deň prajem. Zaujímal by ma váš názor. Mám už dlhodobo zdravotné problémy. Začalo to dýchavicou, pokračovalo zápalom pľúc, žalúdočným záchvatom, žlčníkovým záchvatom, týždennou nezastaviteľnou migrénou, hnisavou angínou. V škole som si vybavila individuálny plán a tým sa zbavila veľkej dávky stresu a nervozity. Lenže problémy pokračujú- začali mi tŕpnuť končatiny, občas sa mi točí hlava, nedokážem zaostriť, niekedy sa mi všetko úplne rozmaže alebo mám pocit že sa hýbu obrázky, som príšerne unavená, bolí ma každé menšie buchnutie a vždy sa mi vytvoria modriny, na nohách som mala vyrážky (ako ovčie kiahne) ktoré vraj môžu byť od žalúdka, opuchli mi, boleli ma, ostali mi po nich červené fliačiky a i keď sa stiahli svrbia stále. Oči mi praskajú už tretiu zimu, vnútroočný tlak mám v poriadku, alergie i choroby, lekári mi dodnes s týmto nepomohli. Imunologička mi naposledy povedala, že to môže mať čosi so sťahovaním a rozširovaním ciev v mozgu, rovnako ako pri migrénach. V temene hlavy (kde je i očné centrum) som ako dieťa mala krvácanie, dlhé roky som tam mala krvnú zrazeninu, potom vraj len vzduchovú komôrku. Bola som už u neurologičky, krčnú chrbticu mám celú stuhnutú a čakajú ma rehabilitácie. Dýchavicu to možno vysvetľuje no choroby nie. Sestrička mi odmietla odpovedať na otázku, či je EEG v poriadku, odvolala sa na lekárku že tá to zhodnotí. Načítala som si mnoho literatúry a mám podozrenie, že príčina bude v mozgu. Krv, štítnu žľazu, pľúca, moč, žalúdok..mám za sebou širokú škálu vyšetrení (okrem mozgu) a všetko bolo v poriadku. Prosím o radu, o myšlienku, čo by to podľa vás ešte mohlo byť. Som naozaj zúfalá. Snažím sa nemyslieť, zapájať sa do spoločenského života, no vždy ma obmedzí točenie hlavy, únava, závraty a pod. stavy. Ďakujem

aasdsda7s879

Gratulujem, mas na 80% boreliozu sprevadzanu nejakymi dalsimi hnusakmi ak ta ustipol v minulosti kliest.
Hovorim z osobnej skusenosti, radil by som ti ist co NAJSKOR ku doktorovi a poziadat vystrenie na boreliozu, lebo podla toho co pises sa uz rosirila velmi daleko, ja nastastie som mal iba problemy s imunitou a travenim. Lebo ak s tim nebudes nieco robit, tak hrozi,ze skoncis na vozicku, lebo podla toho co pises, dostala sa do tvojho mozgu, co je velmi velmi zle. Radim ti byt co najviac na cerstvom vzduchu a cvicit zlahka kardiovaskularne cvicenia, boreliozu nici kyslik, na cerstvom vzduchu neprezije, potom by som radil jest zazvor, ten ju tiez nici,radil by som koloidne striebro a najst niekoho kto robi "bankovanie" cize liecba podtlakovymi bankami, to su tie sklenene gule ktore ti prisaju na telo a oni podtlakom vytrhnu choroby z tela, velmi efektivne proti borelioze. Zlom vaz,lebo je to velmi zakerna, svinska a hrozna choroba, nikomu to neprajem, hlavne sa z toho dostan, aby si neostala na vozicku alebo horsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bude to v mozgu? - Fórum - ZDRAVIE.sk