Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

lenka223

stiahnuta budes ci chces alebo nechces...jednoducho si vysadni na konika :) ....a pekne pomalicky...mna to bolelo jak svina..mozno i tri svine...trvalo asi pol hodinu kym vosiel dnu...som citila taky horzny tlak, akokeby mi vsetky vnutornosti malo rozmackat...ale tak na druhy pokus uz som vsetko vydrzala...

mircoMY33

alkohol a vela alkoholu a hlavne u teba u neho ziaden a netrap sa mislienkou ze prvy krat si to predstavujes inak aj tak niktora nestona od roskose ze sa milovala prvi krat

bejbe

chcela by som poprosit...o pomoc chodis s chalanom uz 3 mesiace...obaja to welmi chceme ale ja sa toho welmi bojim...ani newiem preco mam pred tym strach on mi howori ze to chape...ale wiem ako welmi to chce co mam robit???

meForMe

domka1111:predovsetkym by to malo byt s chalanom ktoreho mas skutocne rada a ktoremu doverujes,teraz uz niektore baby zacinaju pred 15,nehovoriac o tom ze su pod zakonom si skutocne myslim ze je to prilis skoro..a to kedy sa ty rozhodnes prist o svoje panenstvo je len na tebe,no este pred tym to zvaz,aby si to neskor nelutovala..

domka1111

PROSIM VAS ZE V KOLKATICH BY SOM MOHLA MAT PRVY SEX??ABY TO NEBOLO MOC SKORO...?PROSIM VAS NEVIEM SA ROZHOODNUT?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prve milovanie - ako sa tam ma dostat? - Fórum - ZDRAVIE.sk