Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

zufala

No, dakujeme za rady :) Este sa nam to nepodarilo, ale uz sme v dalsom leveli aspon- dva prstiky, a ani to neboli a viac si to uzivam :)))

kraska

Jasné, že to prvé milovanie nie je také úžasné ako tie ostatné, ale hlavne je dôležitá predohra, spoločný kúpeľ, každý má rád niečo iné, super je orálny sex - ak ho partner dobre vie.
To partner musí cítiť, či si už pripravená. Neboj najhoršie je ho tam dostať a už to ide. Len pomaly - pomaly

Adulka

a este niečo, niekde som raz čítala že niektoré baby mozu mať panensku blanu dost pevnú, že treba pomoc gynekológa. sú to sice len nejaké výnimky. a nemusí to byť samozrejme tvoj prípad.

Adulka

a este, samozrejme musíš byť poriadne uvoľnená, nemysli na to,že to nepôjde.a musíš byť vlhka, ten lubrikant si kúpte a natrite sa obaja. a neviem či používate kondom, no s tým to ide ľahšie dovnútra.

Adulka

nie, nerob to tak ako ti radia,že nasilu. to nie. musi to ísť opatrne, kúpte si ten lubrikacny gel, mňa prvé milovanie nebolelo, ale nasilu to nesmie ísť ked to bude bolieť.veď milovanie mus? byť krásne, nie bolieť. pomaličky to skúšajte.ono to pôjde a keby to naozaj vôbec nešlo,chod radšej gynekológovi, nech sa na teba pozrie,či máš vnútri všetko v poriadku.

bbbbbb

jaj vsak v sexshope kupte taku haluz co si tam dole rozotries a budes vzrusena ze sa ti tam zmesti aj kamion. pripadne si na to aj tabletky na roztiahnutie ciev v obl. genitalii, spanielske musky mozu byt..vsak v sexshope urcite nieco poradia..good luck

ramirez

Poriadne ju vylyz pre tym, kupne lubrikant namaz si ho aj ju. Skus ju pred tym roztiahnut prstami a pak ho do nej pomaly zasuvaj. Ona nech sa trochu ovlada a prekona pociatocnu bolest, potom to bude super ;)