Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi s dovolenkou

Príspevok v téme: Poradte mi s dovolenkou
inanitka

Prosím vás máme s priatelom možnosť ísť s mojimi kolegami thajčanmi na dovolenku do južného Thajska, na 15dní,letenka stojí 680eur tam aj naspäť a plán je taký, že nejak každy druhý alebo tretí deň sa pojde na iné miesto čiže aj novy hotel a tak okružná cesta. Lenže môj priatel ma nahovara isť radšej niekam kde budeme v jednom hoteli a dovolenkovať-oddychovať a že to nemusí byť len Thajsko ale napr. aj Kuba,Dubaj,Maledivy... a ja teraz neviem čo je lepší nápad,ísť cestovať s kolegami (ako išiel by aj priatel) alebo radšej najsť nejaku dovolenku iba ja s priatelom a uživať si pláže a tak... preto by som rada počula nazor vas ostatnych že čo je lepší napad :))
ďakujem :))

Roza

Na pobytovú dovolenku môžeš ísť hocikedy, no táto možnosť ísť s Thajčanmi do ich vlasti sa už nemusí opakovať. A na 14 dní a každé 2-3 dni inde s ľuďmi ktorí sa tam vedia pohybovať - čo viac by si človek mohol želať!

smajliQa

ja osobne by som thajsko nehcala kolegom a odporucila by som mauricius.. ak uz mate peniazky, a vidim ze hej,... tak sito tento ostrovcek....
Ps : na Kubu nechod, absolutne tam nieje tak krasne ako to kazdy clovek ospevuje... vies... ak ma niekto nieco prechodene tak na Kubu by sa uz nevratil... skus mauricius alebo saychely.... Thajsko je sice extremne lacne.., ale ja by som do toho bordelu nevliezla nikdy!!

inanitka

táááák a je rozhodnuté :) ideme do Thajska :)
teraz zhánam všetko potrebne aby som vedela niečo o tej krajine,na čo sa mám pripraviť a kolko penazí si máme asi pripraviť.. neviete niekto o nejakom dobrom fóre o Thajsku? alebo ak niekto aj tuna vie poradiť čo tam bol nech dá nejaké typy alebo rady :) budem veľmi vďačná :)
a inak diky za povzbudenia ísť do Thajska a nie niekam inam,nakoniec to s priatelom až také zložite nebolo a dal sa rychlo ukecať :)

dobra vila

Mozno mu ide o to, ze by bol radsej sam s tebou, ako aj s tvojimi kolegami (podla mna aj v tomto moze byt hacik :) ).
Ale zas na dovolenke s kolegami uvidis raz tolko (podla toho ako si to opisala), akoby ste zostali na jednom mieste... Isto to bude stat tiez raz tolko, ale ked na to mas...
Nvm, tazko povedat... si za dovolenku s tvojim priatelom hocikde, alebo s tvojim priatelom + kolegami v Thajsku? ...

lost

suhlasim s jajka001_ :)

vyvalovat sa da v dochodku :D (klasicka fraza no)

zalezi od toho ci je tvoj priatel extremne unaveny, ze sa mu nechce behat, spoznavat, potom chapem ze chce ist na plaz len..

jajka001_

ja osobne by som isla radsej na spoznavaci zajazd, kazdu chvilu inde, to mas zazitky na cely zivot, vyvalovat sa mozes hocikedy. ale tak financie su zas druha vec, ak na to nemam, nejdem.
ked sa nechas presvedcit priatelom, bude ta to mrziet lebo budes mysliet na kolegov ako si to uzivaju. taku sancu nemas az tak casto v zivote.

lost

A co tak 1 tyzden si uzivat plazi a 1 tyzden behat po krajine? :)

inac len tak pre ilustraciu, tu su tie thailand villas co som pisal:

www.holidaylettings.co.uk

lost

A vezmi si, ze do takej luxusnej vily za 2000eug az gbp mesacne mozes nacpat 4-6 ludi.

To znamena ze jeden clovek zaplati letenku a 400-500 eur na ubytovanie a mozno 100-200eur za luxusne jedlo a mas velmi luxusnu dovolenku v thajsku, to cele za do maximalne 1500eur za osobu se vsim vsudy.

lost

Thajsko je EXTREMNE lacne, priblizne 3x lacnejsie ako Slovensko, cize toho by som sa velmi nebal, ale zalezi od toho kam a kde idete, taky Hilton je drahy vsade. Ale su tam iste lacnejsie veci. Tam nenarocnemu cestovatelovi staci 500 eur na mesiac, za 1000 eur na MESIAC max luxusnu dovolenku, za 2000 eur mas krasnu vilu velmi blizko plaze na MESIAC.

Len pozor na SLOVENSKE kvaziCestovky, tie ta okradnu jedna radost a hned bude Thajsko drahsie ako Dubaj..

Thajsko, tam fakt dostanes za 1 euro take sluzby ako sa ti tu na Slovensku ani nesniva :)

Ich ekonomika je taka ako je a ludia tam makaju za 2 eura na den, cize preto je to pre nas "vyhodne"

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte mi s dovolenkou - Fórum - ZDRAVIE.sk