Zbohom zbytočné tuky

Príspevok v téme: Zbohom zbytočné tuky
Channy

Som maximálne odhodlaná zhodiť moje nadbytočné kilá ktorých je dosť. Mám 173 cm a 85 kg. Do leta by som chcela dať dole aspoň 10kg a do konca roka 20kg, čo myslíte je to možné?
Začínam chodiť na zumbu, pravidelnejšie a zdravšie jesť(aaa musím dať stop mojím obľúbeným milka čokoladam a chipsom), ďalej dvakrát za týždeň cvičím na steperi 10 min.-postupne budem pridávať a ešte robím brušáky. Potrebovala by som ešte nejaké rady, vaše názory, či sa mi takto podarí schudnúť? Sú potrebné aj nejaké diéty?

dendulasa

ahojte,Volám sa Denisa a mám nadbytočne kilá hlavne v stehnách a zadku nikde inde mi to nejde priberat ,spoliehala som sa že to schudnem v práci ,robím čašníčku a že to v práci vybehám nabehám vela kilákou v praci stále hore,dolu aj po meste ale stále nič nepomáha ,ani sa neprecpavam jem minimalne 1raz za den co som plná celůý zvyšok dna a neviem si s váhou stále poradit,,,

Poradíte mi prosím niekto?
dakujem

lilek

channy ja co śom na tej zdravej strave - 5-6 krat denne, male porcie, obmedzila som sladke, ale denne si zvyknem dat stvorcek 100 percentnej cokolady a cvicim 3-4 krat do tyzdna aj ked mam napr menstruaciu - pretoze ak necvicim tak sa velmi zle citim...no ale k tomu ja som schudla 1,1 kg za 13 dni ide to sice pomalsie ale lepsie naozaj pomaly ako rychlo a sjojo efektom :D

mam 172 cm, mala som 78 kg a ted mam 76,9 kg o tyzden sa odvazim zas a tak som zvedava...inak odkedy sa takto stravujem je mi ovela lepsie psychicky i fyzicky

jajka dakujeme za rady :) a Ty mas aj vlastnu trenerku? ;)

petra433

Baby nezabúdajte, že je dokázané, že keď má žena menzes je oveľa výkonnejšia ako po iné dni, takže okrem toho že zobnete niečo sladké, treba sa aj hýbať !!!

Channy

no ja už teraz druhý týždeň zanedbávam cvičenie lebo predtým menzes teraz zase chrípka, takže mesiac snaženia a nič dole :-(

Channy

keď mám menzes, tak sa vôbec nedokážem v jedle kontrolovať, proste si musím dať niečo sladké :-( trošku viac sladkého

lenkea

channy necitala som prispevky dozadu ale odporucam ti stranku chudnutie.biznisweb.sk
nie su tam ziadne reklamy na pripravky na chudnutie, len naozaj dobre rady o zdravom stravovani. odporucam pozriet.

Channy

koľko vám trvalo zhodiť prvé kilo? ja po dvoch týždňoch nemám dole ani kilo :-( asi budem musieť byť na sebe ešte prísnejšia, čo sa týka stravy

majka_21

Samanta, to je super, ze sa ti takto dari. Podstatne je, ze aj napriek poctu kil sa citis dobre. Ved nikde nie je napisane, kolko mas schudnut za dane obdobie a podstatne je fakt, aby sme sa vsetky pri chudnuti citili dobre.

Marselina, podla mna musli na ranajky s jogurtom su uplne v pohode. Skor sa tato kombinacia neodporuca na veceru som pocula. Ja by som chcela schudnut este 14,5 kg, aby som bola som sebou nadmieru spokojna a budem vediet vtedy, ze uz nesmiem schudnut ani deko. Teraz mam 79,5 kg pri vyske 178 cm a rada by som isla tak na tych 65 kg. Uz mam dole 5,5 kg (som zacinala z vahy 85 kg), tak ma to tesi a verim, ze kila pojdu dalej dole. Jasne, robim vela dietnych chyb a aj si to uvedomujem (ze si napr. nevyvaram osobitne dietne jedla, ale kedze byvam s mamkou, jem to, co vsetci, ale mensie a pravidelne davky). Ale kila idu dole aj tak. No a uz sa tesim na zajtra - pojdem plavat po dlhom case (som mala chripku, tak som musela byt doma). Verim, ze sa nam podari schudnut tolko, kolko chceme a ze sa budeme vsetky citit super :o).
Creaton, ano samozrejme suhlasim, ze trvalo schudnut mozeme iba sportom. Ale predpokladam, ze si nejako upravil stravovacie navyky (ak si ich teda nemal spravne). Som rada, ze chudnutie nie je iba domenou zien :o)

marselina22

ahojte , tak ja sa snazim schudnut uz vecnost. minuly rok som schudla 10 kg , 90 dnovou dietou. cez leto som robila v pizzerii v rakusku a vsetky kilecka mi znovu pribudli... snazim sa casto cvicit, ale aj tak necitim , ze by to slo dole. moj problem je, ze mam rada sladke, no teraz uz ziadne kompromisy. nemam pevnu volu a raz sa mi dari , inokedy nie. snazila som sa jest aj pravidelne 5,6 malych porcii denne...no zda sa mi ze som si len pridavala a zacala som sa prezierat... zacala som cvicit cviky podla cindy craford a taka svalovica ale odporucam , bavi ma to aj ked nevidim zatial vysledky. na jesen sa budem vydavat a chcem byt zo sebou spokojna a to budem len vtedy , ked sa mi podari schudnut a zmenit svoj jedalnicek...co ranajkujete, je ok , ked jem na ranajky musli fitness s nizkotucnym ovocnym jogurtom, alebo s activiou???pribera sa vobec z musli ci nie, vsade pisu nieco ine.

Lujza15

Milá Channy,
čo sa týka tých bokov, viem o čom hovoríš. Ja to mám podobne. Vždy keď sa mi aj podarilo nejaké to kilečko schudnúť, tak mi išlo dole len brucho, prsia, ale tie boky....
Aj som cvičila na steperi, bicykli...ale mala som pocit, že nič sa nedeje. Asi od novembra chodím cvičiť do vákua - rýchla chôdza. Mám pociť, že to niečo do seba má. Žiaľ je to dosť drahé. Povedala som si, že to ešte taký mesiac potiahnem pokiaľ sa neoteplí a potom začnem s behom. Beh je na boky, zadok, nohy naozaj fajn a je to v podstate najlacnejší šport :-) samozrejme, že aj stravovanie je veľmi podstatné. Dávam si pozor, obmedzujem sa a pijem veľa vody.