Zbohom zbytočné tuky

Príspevok v téme: Zbohom zbytočné tuky
Channy

Som maximálne odhodlaná zhodiť moje nadbytočné kilá ktorých je dosť. Mám 173 cm a 85 kg. Do leta by som chcela dať dole aspoň 10kg a do konca roka 20kg, čo myslíte je to možné?
Začínam chodiť na zumbu, pravidelnejšie a zdravšie jesť(aaa musím dať stop mojím obľúbeným milka čokoladam a chipsom), ďalej dvakrát za týždeň cvičím na steperi 10 min.-postupne budem pridávať a ešte robím brušáky. Potrebovala by som ešte nejaké rady, vaše názory, či sa mi takto podarí schudnúť? Sú potrebné aj nejaké diéty?

Samanta

Sa vam musim pochvalit ze niekedy v polovici novembra som na mojich 176cm vazila 83kil...ja viem je to dost ale od toho novembra som sa zo dna na den rozhodla ze to dalej nejde, proste som sa zacala pravidelne stravovat, idealne tak 5x denne, a 3x do tyzdna chodievam plavat. Musim sa priznat ze zierm asi vsetko ale dam si o trochju menej akoby som chcela ba dokonca niekedy ani nezjem vsetko. v klude si dam aj sladke. ale vramci prilohy ze na obed mam maso z ruzou a potom si dam keksik aby sa mi to ratalodo obeda. V tomto mojom recepte na uspech sa drzim az do teraz. schudla som sice zatial iba 4,5 kila ale citim ze som v tom zivotnom style nasla zmysel a dufam ze sa budem este dlho drzat. zelam vam aby aj vy ste mali zo seba taku radost ako sa ja tesim zo seba teraz. Som na seba hrda.

Creaton

Caute......ja som od leta schudol 8 kg a nedrzal som ziadnu dietu,z brucha som zhodil zo 103 cm na 94 cm a pijem aj pivo.........urcite treba sportovat, na redukciu vahy je dobry vytrvalostny beh a nepapat po siestej vecer.Taktiez cvicim brusaky. Na spalovanie tukov z brucha pouzivam crossovy trenazer - kazdy trening 3 x po pol hodinke.Niektore rana jem iba ovocie........drzte sa a nech je v zdravom tele zdravy duch.

Channy

ja som si zase dala včera kúsok malinký kúsoček torty, ocino mal narodeniny, tak som neodolala, ale od zajtra začínam už poriadne, každý deň cvičiť a poriadne jesť a piť, už žiadne sladkosti počas celého dňa :-) dúfam, že mi to takto pôjde, fakt nechcem ísť na diéty

Channy

ja tiež neznášam zháňať veci na moju riť :-) teda hlavne ja si musím kúpiť väčšie rifle len kvôli tomu, lebo mám strašne veľké boky, kamaráti mi hovoria, nevyzeráš na to, že máš 85 kg, sú šokovaní, tipli by mi max. 78. Môj najväčší problém je brucho, boky a stehná tie si viem vypracovať na bicykli ale tie boky-neviem čo s nimi :D

lilek

channy to oblecenie to motivuje aj mna :/ nie je nic horsie nez zhanat dziny :(( a tie najkrajsie v mojom cisle nikdy nemaju

lilek

channy potesim ta...ze vraj mliecne produkty su pri chudnuti velmi dolezite :) a dokonca mlieko /co ja milujem sa odporuca pit po cviceni je to lepsi napoj nez selijake proteinove :)

chudne sa z toho a buduje sa svalstvo...aj ja teraz pijem teple nizkotucne mliecko, bola som cvicit dala si sprsku a teraz si na nom pochutnavam :))
ja som baby vynechala sladke uplne :/ mam svoje dni a som prekvapena a pysna ze som nezhresila :D

ako casto sa budete vazit? staci raz do tyzdna nie? :)

vitaj jajka ;)

majka_21

Channy, pizza a cestoviny nie su ani pre mna cudzie... :o) Odkedy sa snazim 1,5 mesiaca chudnut, tak som uz bola asi 5x na pizzi a nespocetne vela krat som jedla cestoviny, co by som podla niektorych "dietarov" nemala. Snazim sa jest aj dusene jedla, zeleninu, ovocie... Ja som tiez kedysi neranajkovala, ale odkedy som sa zatala a zacala som s pravidelnostou, tak sa snazim aj ranajkovat. Cize rada by som jedla nadalej 4-5x denne (vratane ranajok ovsem). Mliecne vyrobky mam aj ja rada (aj teraz si dam ako 2. veceru jogurtove mliecko).
Jajka, mojou motivaciou je leto, zdravie a najma kupa novych spolocenskych siat bud. rok (pred promociami). Motivacia je skutocne moc dolezita.

Channy

tiež chodím do školskej jedálne na obedy, vlastne som len teraz začala lebo som dva roky nechodila, a kvôli tomu pravidelnému jedeniu som začala, lebo predtým to bolo tak, že som došla domov zo školy a do 16 som sa nacpávala čím šlo, najčastejšie to bola mrazená pizza. Môj jedálníček- tvorila väčšinou pizza a strašne veľa mliečnych výrobkov-proste som závislá na mlieku a jogurtoch :D teraz začínam raňajkovať, čo je pre mňa asi najväčšia zmena, 10 rokov už neraňajkujem, diesata v škole, obed v škole, a poväčšinou už iba večera :-)