Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nic som nepokazila?...čo sa tyka doby posobenia color samponu?

Príspevok v téme: nic som nepokazila?...čo sa tyka doby posobenia color samponu?
Laura89

chcem sa opytat baby, ... ak si davate na vlasy.. color sampony.. aka je zvycajna dlzka posobenia?..

alebo... od kedy zacnete pocitat.. lebo u tejto Garnier písali..20min..a 5 min pri zakrytí sedin..
ja som si ich zacala nanasat.okolo 17:35 to som si donatierala. a napenila, premasírovala... tak mi to trvalo aj 10min...a dole som si to davala .18:15 ...pokozka ma po umytí stipala --- mozno som tu dobu posobenia trosku prehnala..

TAk..ja som si pred mesiacom dala Color Shampon od Palette (24 umytí) samozrejme sa mi vymyvala.. a niekolko pramenov boli uz prirodzenej farby čo sa mi nepacilo.. a tak som si kupila a dnes po mesiaci dala tu GArnier

marči

tiež si myslím nejaká alergia,ked ťa tá farba štípala,alebo si nemala niečo na koži nejakú ranku od hrebena atd.Moja kederníčka stále hovorí ,ked je tam písané pov.20 minút tak za ten čas dosiahne účinok a potom už nič sa nedeje.Myslím nechytí viac tie vlasy,nebudú tmavšie..ked mi to spraví veľakrát sa stane,že to umyje až za 50 minút aj viac,podľa toho čo robí inej zákazníčke pokiaľ to mám zafarbené.Viackrát som jej už hovorila,nevypadajú mi vlasy nebude to silnejší účinok?Ked to robím ja sama doma,tak ak dokončím farbenie od tej doby rátam vždy tak najviac pol hodinku.

jankaaaaaaa

ja si posobenie permanentnej farby zacinam pocitat od kedy to uz mam cele na nesene na vlasoch, nie od kedy zacnem nanasat a navyse aj tak to stale nechavam potom dlhsie ako je napisane v navode a nic sa nedeje.. ked ta stipala pokozka hlavy tak to mozes matt nejaku alergiu skus zmenit typ farby

Laura89

je mozne ze tej farby predtym mohlo byt aj malo..a som si mozno zle.. nemam tak skusenosti s farbenim..velmi..
dakujem za tvoj príspevok.. hm len dufam ze mi teraz vlasy nevypadaju ach.. alebo ze som si nenarusila korienky..

Laura89

uha tak to som tomu dala.. mam skor jemne rovne vlasy.. dlhe skoro po pas a zvyknu mi vypadavať..hm..
a to platí aj pri samponoch na 24-28 umytí ach..

hmmmmmmmmmmm

podla mna si to nechala prilis dlho.ako pises, tusi aj preco..uz nanasanim zacina posobit,vlastne uz namieanim!a nerovnomerne sfarbenie si mala preto,lebo si si zle naniesla farbu.nerovnomerne.a inac sa ma cakat aspon 3 mesiace ak si chces dat dalsi .. ..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.