Cudzinec ano ci nie?

Príspevok v téme: Cudzinec ano ci nie?
annna

viem ze moja tema so zdravim vobec nesuvisi...Ale neviem ako sa mam rozhodnut...cez internet som sa spoznala s jednym muzom je z Turecka a uz vyse polroka si aktivne piseme...stale si mame co povedat aj napriek tomu ze je daleko a ina kultura...Jednoducho mam pocit ze je to moja druha polovica srdca a rozumu...A on chce teraz prist na Slovensko..No a ja neviem ci mam s tym suhlasit..rozhodnutie nechal na mne nechce na mna tlacit no ja sa bojim ze tym stretnutim sa vsetko pokazi a zase merat taku dialku mozno kvoli sklamaniu...mozno ze je to len take internetove priatelstvo..ja jednoducho neviem kam...

danili

nepokusaj ... chod radsej od toho..
teraz ta taha trochu exoika,su trochu ini ako nasi chlapi.
aj ked samozrejme neplanujes s nim uz manzelstvo, poloz si otazky:
1. kde chcem byvat?
2. ako chcem vychovavat svoje deti ??
3. ao sa maju zeny v inych kulturach ?/
a urcite dalsie otazky.
1. otazka... do akej miery sa rozhodnes sama a do akej miery ta dotlaci on ??
2. deti..je vela pripadov, zeny, deti a statne pravo v tychto krajinach..ani nevies ako prides o deti....
3..a akos sa maju zeny inde? ak trochu citas, tak vies.
Nemysli si, ze ty prave dopadnes inak, ako mnoho inych nestastnych zien.
jeden znamy bol kedysi v iraku, isiel po trhu,a zastavil sa v jednom stanku na zeleninu..predavala tam slovenka, ktora ho doslova prosila na kolenach, aby ju zobral a pomohol domov....Tak, a predtym mala velke oci, pocuvala plnu hubu slubov a dopadla..
Chod od toho.....

agina

anna velky rozdiel je v kulture.V Turecku neznamena zena nic, takisto ako v Egypte.Na zenu sa pozeraju len ako na objekt ich tuzby a plodenie deti.Kludne sa kamaratte aj nadalej, nech ta pride pozriet, ale ty za nim urcite necestuj.Aby to nedopadlo tak, ako teraz rozmazavana kauza, ze Slovenka sa vydala za tusim Pakistanca, mali dve deti, on ich vzal so sebou a ona zostala na Slovensku bez deti a teraz sa sudi....

maja87

..no ja som presne ten isty pripad...za mnou chce dojst jeden Egyptan..sme si povymienali strasne vela fotiek, stale si piseme...uz asi rok...chalan sa zda strasne inteligentny a mudry podla toho co pise, studuje medicinu a proste sa zdoverujeme jeden druhemu...ale bojim sa toho, ze je to moslim, uz sa popisalo hocico...a ani neviem keby sme sa dali dokopy ako casto by sme boli spolu, kedze sme studenti a nezarabame...tak neviem ci sa mam do toho pustit..ale zas myslim si ze je to ten typ co stoji za to..poradte prosim aaa viem ze mi aj pisat budete ze som naivna a taaak:)

karinnka

uz velakrat bolo pisane v novinach, ze Turci prenasledovali svoje sestry v Nemecku, aby ich zabili, len preto, ze tie ubohe zeny sa zamilovali do Nemcov....to je divocina

ziu

moja najlepšia kamoška žije v zahraničí, zaľúbila sa do turka a tak spolu nejaký tan čas chodila. potom zistila, že má ženu, prenasledovala ju celá rodina jeho brat, mama otec sa jej vyhrážali, že mu che rozbiť rodinu. Napokon sa rozviedol z manželkou a ju nenávidí celá jeho rodina. Zle to znáša, lebo sa s ním chce aj rozísť on je nechce dať pokoj a všade za ňou chodi. nemá ani poriadne zamestnanie a celý ten čas ho len priživovala, myslela si akého ma cudzinca, teraz sa popálila a už určite v jej živote nebude žiadný turek nikdy.

jolana22

ANNNA
Ti sibe fakt?Turci maju doma zeny aj deti a po veceroch chodi na internet a vypisuje ti.Nech ta ani nenapadne ho volat ku sebe,vyspi sa s tebou a pojde naspat ku zene a potom co spravis?Nebud naivna,poznam Turkov dobre moja.

luxina

ahoj tiez mam na to negativny nazor ale tym ti asi nepomozem lebo ked je raz niekto zalubeny tak ho mozu odhovarat kolko chcu a aj tak si neda poradit. co takto skusit web cameru a telefonovanie ?to ti vnesie do situacie trochu viac svetla. budes vidiet ci vam to ozaj klape vpodstate sa uvidite naivo a potom ak to bude minimalne take super ako bolo to dopisovanie tak mozes rozmyslat nad navstevou ale teraz v ziadnom pripade nie