___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls

Príspevok v téme: ___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls
16baska16

Prosím vas pekne holky...Tá tabletka sa dá kupit len v lekarni? Ako? na predpis? Od určitého veku? Ako sa používa? Viem že do 2 hodín po nechranenom styku...a potom sa dava ete 1? Alebo ako??? Volá sa to presne
,,postcoitalna tabletka,,? Počula som aj niečo ako pojem tabletka ,,Beverly Hlls,,. JUJ baby ja sa v týchto veciach nevyznam tak ako? :)

16baska16

oki...holky...diky...moc..ja len aby som bola v obraze keby sa nahodou nečo stalo.aby som vedela čo mam robit a nesedela doma na riti celé týždne a necakala na krámy...bo potom už bue neskoro...! oki ete raz dikyy

123456

hej a ese ta z najhlavnejsich podmienok: ze sa muz do nej nespravi... ale ako pisete... nie kazdy chlap to dokaze :)

123456

ano summer v tom mas pravdu...
toto je mozne
- len pri pravidelnom cykle,
- len ak zena dobre pozna svoje telo a - vie si vypocitat plodne dni a
- vie si ich odsledovat aj na zaklade charakteru vytoku a svojho spravania a
- dokazu sa partneri v tych dnoch toho sexu vzdat alebo pouzit kondom---

weronnika

no hej, pokial si zena sleduje plodne dni rok - dva, ma menstruaciu pravidelne, tak to moze vyjst.. aa ok, nemusi sa spravit do teba, ak sa vie ovladat tak v pohode, beriem ... ale nie vsetci su taki ... a takisto ani antika nemusi sadnut kazdemu ..

123456

weronnika: poznam nejeden par, ktory roky funguje sexualne a nepouziva ziadnu antikoncepciu... zena si sleduje plodne dni, a muz sa neurobi do nej...

ja osobne som brala antiku, ale je to riadne svinstvo... tie neziaduce ucinky... no proste nikdy viac... s poslednymi dvoma partnermi som pouzivala len kondomy... obcas sa stalo, ze sa islo aj bez nich... ale nikdy, ked sa islo bez kondomu, sa nespravil do mna... a som tu a nie som mamcou... asi tolko... kondomy su fajn len ich treba vediet pouzivat... a treba si aj vediet dobre vybrat...

a este taka vec v zivote som nepouzila postkoitalnu tabletku... mam 25 a panna nie som od 19 rokov...