___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls

Príspevok v téme: ___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls
16baska16

Prosím vas pekne holky...Tá tabletka sa dá kupit len v lekarni? Ako? na predpis? Od určitého veku? Ako sa používa? Viem že do 2 hodín po nechranenom styku...a potom sa dava ete 1? Alebo ako??? Volá sa to presne
,,postcoitalna tabletka,,? Počula som aj niečo ako pojem tabletka ,,Beverly Hlls,,. JUJ baby ja sa v týchto veciach nevyznam tak ako? :)

16baska16

Summer spermicidne kremi??? pre boha lidi ..xixi si pripadam jak 100 rokov za opicami...bo ja taketo sexualne vecičky moc ee....xixi boooše :))))

weronnika

123456 - akoze samotne cipky bez kondomu by som tiez neskusala... uz aj so samotneho kondomu som mala strach.. :)

weronnika

hmm no ved.. ked zacnete rozvijat vztah, sex atd.. tak nemusite hned skocit na nechraneny :) mozte kondom a potom skocis za doktorkou a moze byt antika...

weronnika

radsej si vybav antiku ako si naplanovat postinor.. je to len NUDZOVA ANTIKONCEPCIA ... to neznamena, ze ty z nej tu nudzu vedome urobis ... :)

16baska16

weronnika nooo ked mi zachutí sa bue uvažovat potom..ale ja len tak bo som mala vztah pre pol rokom a sme tak s priatelom o tom kecali..ale už spolu nechodime sa mi črta nejaký vztah ale sexx je ete velmi daleko..tak je len tak preventívne:)