___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls

Príspevok v téme: ___*Ako s postcoitalnou tabletkou?___*pls
16baska16

Prosím vas pekne holky...Tá tabletka sa dá kupit len v lekarni? Ako? na predpis? Od určitého veku? Ako sa používa? Viem že do 2 hodín po nechranenom styku...a potom sa dava ete 1? Alebo ako??? Volá sa to presne
,,postcoitalna tabletka,,? Počula som aj niečo ako pojem tabletka ,,Beverly Hlls,,. JUJ baby ja sa v týchto veciach nevyznam tak ako? :)

16baska16

weronnika dik...hmmm mi kopec krat vrtalo hlavou aké to je asi bez ochrany..chcela by som to skusit...antikoncepciu sa mi nechce vybavovat na 1x nechranený sex...tak reku či sa možem spolahnut na tu tabletu...či mi to ozaj pomože...či možem mat v nej 100% doveru...baša

weronnika

baska -- pokial ju zoberes cim skor po nechranenom styku .. tak ma spolahlivost.. sice su tam potom nejake neziaduce ucinky v podobe nejakej silnejsej menstruacie alebo tak.. ale lepsie ako babo nechcene..

summer -- ja tiez mam doma letak :) len sa mi nechce hladat, ale nedavno som uzila, tak sa mi mari ze 12 hodin :)

Summer

hej hej 12 hodin po prvej sorry...ona myslim si ze je dost spolahliva ale zase v zavislosti od toho ako rychlo si ju poi nechranenom styku das

16baska16

weronnika dik...hmmm mi kopec krat vrtalo hlavou aké to je asi bez ochrany..chcela by som to skusit...antikoncepciu sa mi nechce vybavovat na 1x nechranený sex...tak reku či sa možem spolahnut na tu tabletu...či mi to ozaj pomože...či možem mat v nej 100% doveru...baša

123456

moja len sa na tu tabletku velmi nespoliehaj a druhykrat si zaobstaraj nejaku "predkoitalnu" antikoncepciu... tento postinor je totizto dost velke svinstvo a zaberak na organizmus...