Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sčernelo zlato

Príspevok v téme: sčernelo zlato
civediamo

neviem kde by som sa spytala,tak skusim tu,obručka mi začala z vnutornej strany černieť ,stalo sa vam to niekomu čim to je??podotykam že to je riadne zlato žiadna napodobenina ani pozlateny kov,už dlhšie som badala take hnednutie ale čim dalej je to tmavšie nosim ju stale nedavam dole,,,a ak sa to niekomu stalo čim sa da vyčistit,len u zlatnika??dakujem vam za nazory

RNG

Su ludia, ktorych pot a ine vylucky koze vedia korodovat aj 18 karatove zlato, pricom su uplne zdravi.
AS to koroduje tak rychlo ze dislova s prstenom hoci aj 18 karatovym si vedia na kozi nakreslit cierne ciary.
Odporucam pre nich platinu na sperky, tak ako to musi nosit moj syn, nemusim ist daleko.
Zlato a striebro sa daju vycistit roznymi volnepredajnymi cistidlami, domaci lacny prostriedok je do misky dat naspodu alobal a naliat na to roztok sody bikarbony a polozit sperk do toho aby sa dotykal tej aluminiovej folie.

Monavka

Nosim obrucku nonstop vyse troch rokov, necerna. Skus si vyhladat v kategorii Choroby vseobecne temu o scernani zlatych sperkov, vraj to moze mat nieco do cinenia so zdravim... Ja mam pripravok na cistenie zlata, ale ked to mas cierne, tak jedine zlatnik a mozno navsteva lekara...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sčernelo zlato - Fórum - ZDRAVIE.sk