zbytocny stach?

Príspevok v téme: zbytocny stach?
trdlo1

Rada sa zucastnujem na roznych prednaskach, ale nemam na ne s kym ist. Moji rovesnici o taketo veci velmi nemaju zaujem a starsi kamarati nemaju cas, lebo pracuju. A ja sa malokedy odvazim ist sama, lebo mi to je neprijemne. Vacsinou to su totiz prednasky, ktore organizuje bud nejaka neziskova organizacia, alebo jednoducho skupiny ludi, ktori sa medzi sebou poznaju a ja sa tam citim vzdy tak navyse, naprik tomu, ze tieto prezentacie alebo prednasky byvaju pre verejnost. Vzdy si tam sadnem tak do kuta, bavi ma to, len mam take zle pocity a nikdy sa o tom nemam s kym porozpravat. Len mi tak napadlo, ze ci aj vy mavate taketo pocity a ako s nimi bojujete? lebo vacsinou sa v okoli stretavam s reakciami ludi, ktory mi hovoria, ze by na tu prednasku sami jednoducho nesli a teda vykaslu sa na to, aj ked ich dana tema zaujima. Preco to tak je? Ja by som sa tych pocitov rada zbavila, pretoze nie vzdy zozeniem niekoho, kto by tam so mnou siel :) ked ja som take trdlo, co ma strach si aj zuvacky v stanku vypytat :o)

beskyd

ja som bol x krat sam na horach napriklad, aj na par koncertoch dokonca a bola to pohoda, hovoril som to ludom a z tych co sa na mna pozerali ako na martana som mal srandu aki su sablonoviti a stadoviti v tom zmysle ze ich myslenie funguje na baze vsetko musi byt tak ako sa patri, ako to robia ostatni lebo inak je to zle:)) mne sa skor zdaju na srandu ludia co ani sami nevedia ist na hajzel a to je celkom rozsirena crta:) proste nauc sa mat nazory druhych na salame, co si ty robis a s kym je tvoja vec ak nezasahujes do prav a slobod inych:)