Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ranka na krčku maternice

Príspevok v téme: Ranka na krčku maternice
ranka ranka

Ahojte mám 19 rokov a zistili mi ranku na krčku maternici... vôbec neviem čo to je len mi teraz gynekolog dal tabletky na infekciu... a aj priateľovi ... mám pár otázok...

1. Čo je to tá ranka na maternici?

2. Ako vznika?

3. Mám to chápať že to je ako keby nejaká ranka na napr. ruke? ktorá sa zahojí?

4. Aké ťažkosti spôsobuje?

5. Môže ma nejak ohroziť v budúcnosti?

6. Môže sa jednoducho zahojiť alebo ju budem mať už stále?

7. Má to niečo spoločné s rakovinou?

Ďakujem

damka

Ahojte, aj ja mám ranku, už je to rok teraz som bola na vyšetrení a výsledky su ževraj v poriadku, no neviem vyšla mi 2. doktorka mi nedala ani žiadne lieky a mám prísť až o rok. máte tiež takéto skusenosti??????

ajjaa

Aj ja som mala ranku na krčku, ako vzniká to neviem, skrátka stane sa. Treba to sledovať, lebo môže z toho byť aj rakovina. Pokiaľ je malá a nerobí problémy, isto doktorka vie čo a ako. Mne odporučili plastiku, no nakoniec stačilo zmrazenie. Teraz je to o.k. Tak neboj, len pravidelne choď na prehliadky. Pokiaľ mávaš výtoky, zhoršuje to ranky, preto treba ich liečiť.

jankaaaaaaaaa

to ako preco si sa jej nic nespytala ze co to je a ci to moze uskodit??? myslis ze tu na fore kde ti odpoveda neodborna verejnost najdes lepsie info??

sisy

ahojte ma 21 rokov a som tehotna 4 mes a doktroka mi yistila ranku neviem co je to ale bojim sa ze to skodi babetku dakujem prosim porate mi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ranka na krčku maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk