Modriny

Príspevok v téme: Modriny
silva113

Ahojte.Chcela by som sa spytat respektive poradit.Za poslednych 8mes sa mi po nohach tvoria modriny len tak..V poslednom case mi zacina byt casto nevolno,zavrate a v kuse by som spala..Casto ma napina no vracat sa mi neda a za mesiac a pol som schudla 6kg ale pritom jedavam.Bola som uz na vysetreni pred par mesiacmi na pecenovych testoch ale vraj to je v poriadku jedine mam malo leukocitov.Dakujem

silva113

Ja som bola na krvnom obraze asi 8mes dozadu.Vsetko ok len tie leukocity ale lekarka vravela ze to je normalne a nic to nie je.Ja sa sice nepotim v noci ale mavam casto zimnice alebo naval tepla a migreny..Obcas aj tupe bolesti v hrudniku..Neviem mozno si to uz vsetko len namyslam :))No pre istotu skocim k lekarke. MINNI:mala by si si vyziadat angiograficke vysetrenie.Zistia ti tam vsetko ci mas nabeh na krcove zily atd..

minni

niesom vycerpana, ani sa v noci nepotim,niesom ani unavena ani malatna a nemavam nevolnosti, mam vela energie a beriem vitamin C denne 500mg plus ascorutin plus jem vela ovocia a zeleniny..na krv chodim pravidelne (koli problemom s pecenou) takze viem, ze leukocity mam OK..ale na hematologii som este nemala... ale mala som zamestnanie,kde som bola stale na nohach a opuchali mi a boleli a mame v rodine krcove zily.. ale asi by som mala ist predsa len za lekarom, este nemam ani 30 rokov a uz take problemy

Laura22

Samovolna tvorba hematomov,vycerpanost,nocne potenie,horucka,caste zapaly a infekcie,slabost,toto vsetko su symptomy leukemie ako pise "zajobojo" ALE samovolna tvorba hematomov alebo tvorba hematomu len pri nepatrnom narazeni moze byt sposobena aj banalnym nedostatkom vitaminu C.Okrem ineho to moze aj z tabletiek,ak samozrejme nejake dlhodobo uzivas.

Daj si urobit krvny obraz,co najskor.

silva113

MINNI:jasne ze moze mne bolo povedane ze bud mam nieco z pecenov or alebo oslabene krvne steny..takze cim skor na vysetrenie k svojmu obvodnemu a ten ta posle dalej..ja sa ani nemusim nikde udriet len rano vstanem a mam modriny..

minni

no aj mne sa robia extremne modriny, mam ich vsade po nohach a maju skaredu farbu,,staci ze sa trocha udriem a uz mam velku modrinu a drzia sa na mne az 3 tyzdne... moze to suvisiet s nabehom na krcove zily?

zajobojo

no tak par dni ta nezabije a krvne testy ti urobi len obvodny lekar a podla vysledkov ta pošle odbornikovi, v pondelok ostan doma a vybav sí doktora ,lebo aj ked ta pošle odbornemu doktorovi budeš potrebovat aj tak vymenný listok ,,,,

silva113

a neviete mi poradit kde mi tie krvne testy spravia pretoze moje bydlisko je vzdialene 150km a tam mam aj obvodnych lekarov.kym pridem domovuz koncia ordinacne hodiny a zajtra v piatok neordinuje.naozaj by som to chcela co najskor vyriesit