Nemam sa s kym o tom porozpravat...

Príspevok v téme: Nemam sa s kym o tom porozpravat...
arabeska

Dobry den. Trapi ma jedna vec, nemam sa s kym o tom porozpravat, rozhodla som sa preto napisat na forum.
Mam 25 rokov a som vydata. Moj manzel si minule pisal cez chat s kolegynou. Je to kolegyna, s ktorou sa poznam aj ja, parkat sme boli u nej na navstevu. Videla som, ze vzdy, ked sa k nemu priblizim chat vypne. Pytala som sa ho s usmevom, ze preco to robi. Snazil sa to uhrat tak, ze zvelicujem a ze proste len nema rad, ked ma niekoho "za chrbtom". Mne to vsak nedalo ze preco robi take drahoty a ked siel urobit kavu, otvorila som si chat. Docitala som sa, ze ta kolegyna sa velmi trapi - kvoli chlapom. Nic konktretne tam ohladne toho nebolo, ako som pochopila, nechcela velmi o tom pisat. Nakoniec vsak hodila kompliment mojmu muzovi, ze aky je on dobry chlap. A moj manzel jej nad to odpisoval veci typu, ze "aj ty si ako z ineho sveta" "si proste anjelik"...
Zaskocilo ma to! Neviem, ci sa mam bat a vidiet za tym nieco viac alebo to brat len ako prejav empatie zo strany mojho muza, ze sa snazil psychicky pozdvihnut zdeptanu kolegynu...?

emma12345

najviac nevier byva na pracovisku
mne by vadil takyto vztah keby som vydata a moj muz si vypisuje s nejakou...
urob tomu koniec...
to sa proste nehodi

BlackRose

kedysi ma podviedol chlap. nebol to dlhy vztah, necelych 5 rokov iba. videla som to na vlastne oci, nie domienky z emailov. Citila som sa ponizena ale ani ton som nezvysila. To by bolo uz uplne pod moju hrdost, dost ze ma ponizil on, naco to robit aj sama. Jednoducho som mu povedala nech si vezme veci a odide. Tajil, potom nariekal, ospravedlnoval sa, cim sa mi este viac zhnusil. Keby si aspon za svojim stoji. Ale to je uz o inom. Ta holka uz z toho nevyjde stastne, tak nech vyjde aspon dostojne.

goccia

arabeska

este jeden postreh zo zivota - ak chlap na podozrenie reaguje chladne a urazene, tak v tom urcite nie je nevinne

goccia

BlackRose

chlap, ktory na otazku "co si s nou mal?" odpovie "nic" je kazdy chlap, ci uz nieco s niekym mal alebo nemal.

arabeska reaguje normalne a primerane tomu soku, ktory preziva. chcela by som vidiet teba na jej mieste. ak cloveka vnutorne nieco znici, vtedy nema jasnu mysel a nema ani kontrolu nad svojimi emociami. ale to je prirodzena reakcia. ona sa dopracuje k tomu, ze bude aj hrda a ze sa nebude pred nim zhadzovat. ano, teraz to robi. ale nic ine sa od milujucej zranenej partnerky ani neda cakat. ja opovrhujem slabochmi, ale arabesku medzi nich neradim. zo soku sa musi v prvom rade spamatat. a az potom moze prist na rad hrdost.

Deria

Myslim, ze su len dve moznosti, preco sa tak chova. Bud sa zalubil a nechce sa priznat, lebo sa boji, ze by ta stratil alebo ma nejake komplexy, ze ma potrebu flirtovat a byt inymi zenami obletovany a milovany.

BlackRose

,,Zrutil sa mi cely svet, chcela som sa zabit, nevidela som uz ziadnu buducnost, beznadej,,... toto tragicke hystericke drama citis ty... myslis ze on sa teraz niako trapi?prosim ta:)najradsej by to viac nerozoberal a siel dalej s tym ze to ututlal. to ze ty si na zrutenie jeho mozocek nepochopi. takze co dalej?

xy:)

arabeska fiha, to len kukam ako to dopadlo. no nic, sfackovala si ho, svoje uz dostal, este to chce si v klude popreberat, co ste ochotni a co nie ste ochotni tolerovat jeden druhemu a bude dobre..

betkacat

súhlasím s predošlým príspevkom, akurát neviem či je treba ešte niečo vysvetlovať, teda arabeska ...myslím že ona mu to už vysvetlila dosť jasne...teraz by mal hádam on vysvetlovať...

oh.my.gosh

mne sa nezda ze by mala arabeska neprimeranu reakciu, a vobec sa mi nezda ze je stihacka a hystericka zena. to je reakcia zamilovanej osoby, ktora sa citi byt ohrozena. arabeska si dost v neprijemnej situacii :( mne sa nezda, ten styl komunikacie s inymi zenami ani trocha primerany, a argument ze vsetci tak v praci komunikuju je smiesny. skus mu v klude bez emocii vysvetlit, ze preco ti to prekaza, a obrat to, ze akoby sa on citil na tvojom mieste. snad to pochopi, ze to je neprimerane. ale musis si na manzela troska posvietit, nenapadne samozrejme.

arabeska

BlackRose, ver, ze co ma trapi teraz najmenej je to, ci ma muz vnima ako stihacku alebo nie. Vies ako som sa vcera citila? Zrutil sa mi cely svet, chcela som sa zabit, nevidela som uz ziadnu buducnost, beznadej... take nieco som este nezazila. Z toho mailu mi vyznievalo, ze sa museli stretavat alebo co, ked jej pisal, ze jej chyba a nevie sa dockat a za tym este " :-* ". Ked mi chladne odpovedal, ze nic s nou nemal, to ma vytacalo este do vacsej zurivosti, lebo som mu neverila, bolo to pre mna klamstvo priamo do oci, proste ruka mi vyletela - aj som to potom lutovala, ale to ozaj vcera neboli srandy, ale vazne veci. Mna netrapi, ako to vcera prebehlo. Mna trapi to, co mam teraz robit dalej :(