Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

interné vyšetrenie

moniiika58

no ved uvidím či ma tam vlastne aj pošlú, alebo mi dajú ekg holter na 24 hodín.. v podstate už 3 týždne čakám na vysledky krvy ohladom štitnej žlazy

veronika1211

ja som is lahla v podrpsenke a nakoniec mi ju kazal nadvihnut. myslim ze denne vidia desiatky prs, takze sa nemusis bat :)

moniiika58

Jááj takže nič hrozné. Teraz bude nasledovať asi blbá otázka ale spodné prádlo si na sebe nechať môžem?
A kam ma môžu ešte poslať ked mám pravdepodobne nejaký problém so srdcom, aj ma pichá v srdci, aj v chrbte a aj na hrudníku

veronika1211

mna tam poslala interna lekarka a je to skor take specializovane oddelenie, asi ako ivana pisala kardiologia. len sa vyzlecies hore bez, daju na teba troska gelu a pobehaju ti po hrudniku takym pristrojom. nic to nie je, nic neboli :)
ja som tiez bola, zistili mi vysoky tep aj tlak, ale som v poriadku, takze usudili ze to bude asi psychickeho povodu.

moniika58

Lebo som bola na EKG a rýchlo mi bije srdce, a na kontrole sa ukázalo že lieky ktoré som užívala nepomohli, rýchlosť sa nezmenila. A asi ma pošlú na sono srdca a nikdy som na takom niečom nebola. Ako sa to robí? Dakujem

ivana45

Sono srdca (echokardiografiu) robia kardiologovia. Nie je to sucast interneho vysetrenia. Ak internista usudi, ze tzv.echo potrebujes, odosle ta. Nie vsetci kardiologovia robia echa.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

interné vyšetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk