Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašne pomaly mi rastú vlasy

Rainygirl

Vitamíny z lekárne jednoznačne, k tomu dáky vlasový aktivátor správna starostlivosť a dobré výrobky a onedlho uvidíš výsledky :) donnahair+biohar+dove masky na vlasy.... mne to krásne zmenilo vlasy, sú dlhé neštiepia sa a sú lesklé :) donnu kúpiš v každej lekárni a nestojí tak veľa

pompom

mne zas velmi rýchlo rastu keby som si ich nepodstrihávala a nenosila komplikované frizury mám oich po zadok, teraz nosim kontičku bez toho poje pričesku už nikdy viac honechcem vyhodila som ho a mám velmi husté dobre vlasy ked si ich rozčesem rozpustim.Nedrž diety a ak držíš tak všetko jedz s mierou a kup si tab panthenol aspon dva roky cmulaj denne tri krát 2 tabletky

mima15

ja som nasla sposob, prestala som chodit ku kadernicke a vlasy mi narastli, rastu od konrienkov a ze mam konce trochu znicene tak to mi vobec neva...teraz mam vlasy po zadok a sem tam si kupim nejake tabletky, samozrejme tie drahe.ked som chodila stale podstrihovat konce tak som mala vlasy najdlksie po plecia.

cikmakova

daco mi nerastu vlasy co mam urobit furt zapletam a nic mi nerastu uš som zufala pomoste mi ako mi narastu vlasi dakujem pekne

elsa5.5

milá silvik,ja to mám vyskúšané po jednom balení mi narástli o 5cm,po 2 o 10cm,a čomu ty veríš alebo neveríš je tvoj problém.

silviklh

ake napísal/a blink,genetiku neovplyvnis a sampony su hovadina a poriadna ,nanesies a potom zmyjes,ved to an inema cas ucinkovat a vichy veci su NAJVACSIA .icovina,sama chemia,len sama reklama,ale kedn iekto tom uveri,nech sa paci.

ze narastu o5-10cm? :D mne vyrastu aj o 60 cm :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašne pomaly mi rastú vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk