mama :(

Príspevok v téme: mama :(
ach jaajj :(

prosim mam velke problemi s mamou .. neviem ako dalej.. vobec si nerozumieme,mam este len 17 rokov.. a hadame sa kazdy den.. uz sa mi tak sprotivila ze ju ani ako mamu nevnimam.. to vsetko pre jej alkohol .. stale pije,ci je doma,alebo vonku.. nastastie este pracuje-ale ide zroboty da si 2-3 piva po ceste domov si kupy flasu vina.. ktoru do vecera vypije.. takto to uz je asi 2 roky..samozrejme doma nesmie chybat flasa vodky,alebo borvicky ktoru do tyzdna vypije sama,dochtorke nechce ist-ze ta jej nepomoze ,vobec si neda povedat.. neviem si snov radi :( ona stale sa vyhovara že co mi roby..atd.. ale mna to velmi mrzy .. ked idem s kamaratmi..a ona stale pri pive.. alebo idu ku mne a ona napyta .. je toho vela ale chcem vediet ci ma este niketo aspon podobne problemi s mamou??

ach jaajj :(

Tinusha no viem to vystihnut lebo prezivam co ty..len ty mas aspon este toho brata :/ taku este nejaku sancu..ale ja vobec.. inak som ti pisal aj na pokec.. ale si nebola prihlasena

Tinusha

ach jaajj :( ...nechápem jaak to možeš takto vystihnuť...presne too isté...ked spí a idem okolo nej tež len furt kukám či dýcha a či je pohode...a niekedy si radšej želám aby tu nebola..viem je to moja mama ale toto je vela na človeka ...no a triezva...podobne...furt sa trase nervozna atd ...mne tiež neboj. a že mama..ja ju ani tak neberem ..a konečne je tu niekto kto mi rozumie a vie jak mi je :/

ach jaajj :(

Tinusha tak to ani ja nechapem.. ja ked idem okolo nej ked spy tak stale pozeram ci dicha alebo co ked ide stale taka napyta spat.. akurat teraz som sa snu zas pohadal.. stale ze mi dunia repraky.. ona je uz drbla.. uplneto mam potichu,, posledne dni,vpalila do izby ze to duni a mal som vypatu hudbu ja neviem ci jej cvakaa ,alebo duni v hlave.. a ked kolko krat pocuvam co vyprava.. to iq :(((( sa hanbym za nu.. ani vyjadrovat sa nevie.. ked je malo kedy triezva ze musi ist cosi vybavit tiez sa len trase a bojazliva,ja uz sa ani nemozem pozret nanu ked ma vypite ,taksa mi zhnusila :( achh

Tinusha

ach jaajj :( : moja podobne...tiež nič nejedáva a neska sa to prejavilo ked zrazu som len počula krik, vzdychanie dosla som do obyvačky a ona sa celá triasla uplne mimo prepatá oči prevratené atd atd ...proste nechutný pocit najst v takom stave vlastnu mamu...a ved hej..proste ked to človek nezažije tak aboslútne nevie o čom a nepochopí ako može toto zložiť človeka po psychickej stránke. ale nepochopím ani tie mami..keď sa už toto stane..prečo sa do pi*i neuvedomia konečne že toto je važne konečna a že daej to už takto nejde ! a to ma natom štve najviac...

ach jaajj :(

Tinusha no asi tak.. mal som dobrehokamarta moc dobreho ..sme si dobre vo vsetkom rozumeli.. a on sam om ne hovoril ze som prepaty... ale nikto nevie ako sa tym trapym .. co prezivam . .ale nechcem sa lutovat,ale kto nema to trapenie.. tak to nepochopy jak taka pcvina.. moze deptat cloveka.. vobec neviem kolko krat uz co mam robit.. inak aj moja mam uz odpadla ale 2 roky do zadu .jej byvali priatel jej zachranil zivot a tiez ju brala sanitka.. ale potom to iste .. tieto vianoce bola tiez na tom moc zle aj 2 tyzdne hadam nic pomali nejedla a pila a pila pila.. ja uz nechapem nic

Tinusha

ach jaajj :( ...ono je to ťažké ja viem...a sám to nevyriešiš určite...A s tými kamarátmi...to mám tiež podobne..proste sa nemám na koho obrátiť a to je asi to najhoršie a celé to ešte sťažuje.

ach jaajj :(

MS9 dobre nebudeme hovorit kolko ktora pije proste vieme o co ide .. ja mam k tomu este aj psychicke problemi-uzkosti,derealizaciu depersonalizaciu ... atd takze tak.. ta mama ma este uplne deptaaa.. a smeju sa mi preto kamaratii lebo to suu taky kamaratii ze sa iba pozdravime alebo co..ale normlany ktory je cestny a rozumny ..takych ani nemam :// bohuzial..

MS9

ach jaajj :( ...absolutne sa ti nemaju prečo smiať...a keď už tak proste j*b na nich...a je dobré si poplakať..poznám to a veľmi dobre...a stav sa že to mám horšie ...mama pije 8 rokov...a mám pomaly 17...takže celý život dodrbaný keď to takto pojde ďalej...a tiež nevládzem vela krát...a tie myšlienky že čo si spravím ako to skončim...sice nerada ale nuti ma k tomu...:( proste viem jak ti je