kasel a teploty ziadne

Príspevok v téme: kasel a teploty ziadne
ajataka

Ahoj,
neviem sa z toho nejako vymotat. zacala som kaslat asi pred 3 tyzdnami a minuly vikend to preslo, ale v nedelu som bola von a prefukal ma velmi ostry vietor a od vtedy som zacala ovela viac kaslat a cely tyzden cakam, ze to prejde ale boli ma hlava, mam plny nos a citim sa choro. Ale nemam ziadnu teplotu. Doslova ziadnu a ja vzdy, ked som chora zvyknem mat okolo 38 aj viac, tak som zatial k lekarke nesla, ale neviem, neviem... mylsite, zeby som mala zajst k lekarke, alebo to prejde, aj same? Dakujem.

Scotch

nepotesim vas, ale s tymto vam doktorka nepomoze.. tento problem ma teraz kooopa ludi: kasel, nadcha, ale bez teploty..ja som to chytila este v oktorbri a teraz ma to nedavno pochytilo viac, ale toho kasla som sa este stale nezbavila.. ja som tu nadchu nastastie teraz prekonala, uz si menej fukam nos, ale ten kasel mam stale.. dufam ze u vas to pojde rychlejsie... priatel tiez, je mu celkom fajn, no dost kasle.. sestra tiez, tiez jej doktorka povedala ze to musi prejst same.. tak vam drzim palce nech to je cim skor..

nightmare281

no tak je fajn ze si jej aspon zavolala...ja som u doktorky bola uz dva krat a stale mi to neprešlo :( uz som dva tyzdne chora...

ajataka

Prave som sa rozhodla, ze zavolam lekarke a ona sa tvarila, ze o nic nejde. Povedala, ze si mam kupit Zodac a ze to prejde hadam. Ze teraz su take virozy a ze keby to nepreslo do pondelka, tak mam prist na lacno. tak aspon mam pocit, ze som nic nepodcenila :)

ajataka

Dakujem,
zatial som sa rozhodla tak, ze pockam do pondelka. Dnes nejako vydrzim a cez vikend budem v teple a klude a uvidim a ked to neprejde, tak v pondelok pojdem k lekarke. Dufam, ze nic nezanedbam.

nightmare281

ahoj určite chod doktorke...ja mam tiez taku nezvycajnu chripku ani kasle ani nadcha ani teplota...bola som aj pn..uz mi bolo v celku fajn a teraz sa mi to vrátilo... nepodcen to. prajem skore uzdravenie