Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

Dana23

Náš psík mame yorkshira máme ho už rok a už dlhšiu dobu z ničoho nič sa rozbehne do izby začne brechať a ako keby to psík uvidí hneď to čo vidí ide preč a odíde to vchodovými dverami a psík potom ešte dlhšiu dobu sleduje dvere tak ako keby asi cítil že je to zle nechcem to veľmi riešiť aby sa dcéra nebála zbytočne ale už nás to prestáva baviť za odpoveď ďakujem

simka111

Naša fenka v poslednom čase breše a zuri..., hlavne v noci...vždy stoji pred rovnakymi dverami pozera na jedno miesto breše a zuri... robi to aj ked ju nechavame samu doma...problem je v tom, ze to začala robit kratko pred tym , nez babku zobrali do nemocnice a stale v tom pokračuje.....

ggggggfggggg

ano mozu vidiet lebo maju 6 zmisel ja ket som byval v starom dome kde byvali zidia tak tam pes stekal aj 2 hodiny a raz ket som isiel vecer do obchodu a ket som presiel okolo toho okna kde som byval tak som videl tien niekoho ako stoji pri okne a pes prave vdedy stekal po tomto urcite ze psy vidia duchov samozrejme ze som sa odtial okamzite vistahoval v ten vecer aj veci som si tam nechal len psa som zobral a nedavno som isiel okolo toho domu a az dodneska tam nikto nebyva v tom novom dome uz je to ok pes uz nesteka a vzdy ket idem pozerat telku tak vyskoci kumne a sedi primne co nikdy nerobyil a to ho mam 6 rokov to sa stalo pred 3 mesiacmi ket som to videl tak som dostal sok. dufam ze s takim niecim nestretne.

Jessi_1111

Všetko je možné, no ja osobne si myslím, že nie. Mohol tam len liezť pavúk, alebo proste niečo, čo ho vyľakalo. A keby aj áno, žiaden strach. Pes je u Vás, čiže v dobrých rukách svojho pána, nič by sa mu nemalo stať. :-)

nikanika2

Aj ja mám jorkšíra, má 3,5 roka, a robí to isté. Som s ňou niekedy sama doma, pozeram telku a sedím na gauči. Ona ide k zábradliu, stojí a stojí a len sa pozerá na to isté miesto. Niekedy začne aj štekať. Možno vidia.

luciluci

no takže moj psík cikáva na noviny na chodbe... no práve teraz z neviemm akých príčin sa vycikal v obývačke.. a pritom on normálne cikáva na chodbu nemá s tým problém je naučený na noviny a stále tam cikáva.. no na chodbe boli položené aj tašky takže sa tam mohol bát íst.. ale neviem myslím že to tým nebolo... osobne si myslím že videl ducha ..

kikimora451

Tak toto je skvele... Ja mam teraz 5 mesacneho boxera a robi presne to iste... Tiez neviem z coho to je, ale tiez sa tvari ako by tam nieco videla alebo citila.

siminkaaaa

xxxxxxxxxxxxx byvame v dome takze nikto nemohol byt vo vedlajsej miestnosti., to by sme vedeli....uz je starsi uz to nerobi..stekal na prazdne miesta ked bol stena, uz s tym prestal.

M 25

ta3
23.02.11 22:46
23.95

k povodnej otazke - verim, vobec o tom nepochybujem

ako tu uz bolo spominane macky su este citlivejsie na tieto veci, tu v Australii v jednom zariadeni pro starych a chorych ludi maju macku, ktora presne vyciti, kto kedy zomrie, velakrat lekari su presvedceni, ze do rana zomrie pan XY, ten vsak nezomrie, ale zomrie pan YZ, pri posteli ktoreho macka v noci sedela, cize macka to vie lepsie ako lekari--- CHCEM REAGOVAT ESTE K TOMUTO--- ta3- nepozerala si vtedy náhodu Dr.Housa?? tam bola presne takáto istá časť, že mačka si sadla vždy na človeka, ktorý zomrel .. tak si mysleli, že je "všemohúca"..lenže House ich vyviedol z omylu- mačka si sadla na nich kvôli teplu- teplej deke, ktorou prikrývali velmi chorých pacientov :DD --alebo žeby bola tá časť nakrútená podla skutočnosti?:))