Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

0vecka

mne sa strasne paci ze pes hocco zavetri a hned su tu duchovia :-D ... akoze je normlane ze pes zachyti nejaky pach alebo nieco vonku zacuje tak spozornie...

simkaaaaa

uhlie ale myslim to tak ze nie stale na to iste miesto ale proste steka na urcite miesto napriklad vtedy v kuchyni na stenu sa pozeral a stekal, potom o pol hodinu isiel do kupelne a zase tam stekal do vzduchoprazdna, tak bud mu prepina alebo vazne tam niekto je. neviem. a zrkadlo tam nebolo.ale nerobi to stale. iba niekedy.

uhlie

Nas pes vrcal, ked sa uvidel v zrkadle. Nemate tam nahodou zrkadlo? Lebo pochybujem, ze by duch staval furt na jednom mieste. Preco by to robil?

zuzuska

Co som citala tak zevraj macky skor vidia duchov, ale je to mozne ze aj psy vlastne tomu verim. A o tych snoch som tiez zachytila nieco a to ze sa im sniva ako keby cely den co rpezili v rychlom prevedeni :) ale to neviem :)

veronika1211

to co sa im deje tom svojom psom mozgu asi nezistime :)

a k tym duchom - u nas v meste je parkovisku podniku postavene pri rotunde s historickym cintorinom. straznici tam vidali kapucinov, mnoho psov museli utratit, lebo im zacalo prepinat. mozno to s tym nesuvisi, mozno hej, len pridavam tuto skutocnost.

lost

jj aj moj to iste robi :)
niekedy ako keby sa snazil behat, niekedy vrci, obcas aj zakryci zo sna :D
ktovie co sa im sniva :)