Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

sio

Podla mna urcite ano nakolko ak zaciti osobu ktoru nema rad napriklad tvoju susedu vrci a steka.Preto ak sa to opakuje a trva to dlhsie ak tam nieje pristup ako dvere atd... tak mate v byte zlu silu ktoru on nepozna.Na tieto veci su dobre vonne tycinky hlavne sa to deje v starsich domoch tam su enegie viacerych druhou teda aj mrtvych.Nerad by som o niecom pisal do coho az tak nevydim a nerozumiem sa ale mala by si kontaktovat niekoho kto sa tomu venuje.V tomto sme asi nepomoze farar slebo exorcista.Od jednej vestici viem ze pomaha ak clovek pomedzi zuby nadava hnusne a hlavnevulgarne duch tak straca silu.Ak vyskusas nadavky a pes sa upokoji je to na 98% duch.

lost

Moj pes raz vrcal na balkonove dvere, som si tiez pomyslel ze DUCH, ale asi len jeho odraz (nebola noc).
Dalsi krat, ked bola noc, relativne uplna tma, tak bol tesne vedla mna na posteli a zacal pozerat na chodbu, ale tak brutalne zaujato a ja ze o co mu ide, asi chce pit alebo co a zrazu na chodbe nieco padlo :D
No ok, mohlo to byt nasledkom prievanu, i ked ziadne okna otvorene neboli, vysvetlil som si to unavou materialu (nebolo to len suchnutie papiera, ale padol cely karton papierovy, az som sa zlakol :P )
a v ten moment, po x-sekundach to iste (ale to uz nic nepadlo, len sa tam stale pozeral, nieco tam proste sustalo)
co je celkom sranda..
potom este raz si pamatam ze vonku netradicne pozeral a snazil sa vrcat na nejaky objekt "vo vzduchu" no mohla to byt len pavucina ci iny hmyz (v zime asi tazko, ale co ine) alebo odraz slnka z protilahlej bytovky a jej okien.
ale ja som velmi aranoidny clovek a trosku na duchov aj verim (resp. nevylucujem ich potencionalnu existenciu) :D
obcas na Discovery davaju take ze hladaci duchov ci tak nejak sa to vola :) celkom zaujimave, i ked verit niecomu v tv je tazke..
moj pes mal vtedy 3 az 3,5 mesiaca..
udajne vidia ine farebne spektrum

a ja mam otazku pre vas, ma pes SNY ?

FaceOfAgony

tiež sa mi to raz stalo, sedela som na gauči a havík sa postavil a pozeral akoby tam niekto stál. Uprene hladel na jedno miesto, vrčal, štekal, potom začal cúvať od strachu. Strašne ma to vydesilo a asi po minúte sa ukludnil.