Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

Karolinka1

Ja by som teda nechcela, aby mi priateľ povedal, nech si vyberiem sama...asi som priveľký romantik...:D podľa mňa je ale najlepšie dať si spraviť prsteň na zakázku..kamoš to tak riešil a bol nadmieru spokojný..ak nevieš, čo presne hľadáš, tak ti aj poradia a zostavia ti to nadmieru..čiže už ak, tak by som riešila skôr takým spôsobom..:)

Patrik333

len co originalne vymysliet? ja nemam ziadne napady..mozno by som jej nejaky privesok v tvare srdiecka a do toho nasu fotku ale to neviem ci neni uz moc otrepane.. dajte este nejake rady alebo nejaku stranku kde by som sa mohol inspirovat..

Roman.T

dobre ti radia kamarati, zeny maju velmi radi sperky.. ja som mojej priatelke tiez minuly rok na vianoce dal sperk a potesilo ju to.. skus nejaky originalny vymysliet a urcite si ju tym ziskas.. ja tento rok uz musim vymysliet nieco ine aby zase nepovedala ze jej stale davam len sperky

Patrik333

zacinam si uvedomovat ze sa uz vianoce blizia a ja vobec neviem co mam mojej priatelke kupit, rozmyslal som nad nejakym sperkom, len neviem ci je to dobry napad.. ale vsetci kamarati mi to radili ze tym jej urcite spravim radost, ake darceky idete vy dat svojim priatelkam?

Naty63

Tak skus od nej nejako nenapadne zistit aky by sa jej pacil, je mnoho peknych zasnubnych prstenov, mne osobne sa paci taky ze v strede je velky kamienok a okolo neho malinke kamienky..ja keby som chlap tak vyberiem taky:-) ale potom je aj druha moznost ze si prsten navrhnes sam, to by bolo este tiez fajn riesenie podla mna..

tomino874

Ahojte, mozte mi poradit.. chcem poziadat priatelku o ruku, len mam dilemu ze aky zasnubny prsten by sa jej pacil.. nikdy sme sa o tom moc nebavili, tak vobec neviem aky mam vybrat.. mozte mi dat nejake rady? a pripadne nejake stranky kde by som sa inspiroval? chcem aby bol prstienok dokonaly

Naty63

juchuu a nasla som si na tej stranke zlatnicke studio svojho zlatnika a uz si budem sperky davat robit iba u neho, je to uplne super, som maximalne spokojna.. prsten a naramok je uplne krasny, podla mojich predstav :-)

Naty63

Ja som tam vybrala dcere prsten na narodeniny a sebe naramok, uz len musim pozriet na stranke zlatnickeho studia, kde najdem zlatnikov, ktori ich maju :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky snubny prsten - Fórum - ZDRAVIE.sk