Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina

Príspevok v téme: Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina
bugina

Mam problemy s travenim,a chcem sa opytať ake enzymy,probiotika, a vlakninu by ste mi doporučili.Ake probiotika vam pomohli na travenie (Mám Actilac, ale nepomahaju ), enzymy ako BIOenzyme - stoja okolo 14€ , chcem vedieť či ma niekto s nimi skusenosti. A vlakninu - napada ma len psyllium.Tak za každu radu , ake probiotika a enzymy mam kupiť,veľmi dakujem.

sade8

kazdy je iny a kazdemu na zlepsenie travenia zaberie nieco ine.
ja som skusala aj drahe enzymy a kadeco ... treba skusit dlhodobo probiotika

bara30

zdravim vas,
tiez som mala problemy s travenim, az mi jedna pani odporucila pit a uzivat vyrobky jednej firmy. tak som sa zaregistrovala na www.royal-jelly.myflpbiz.com , kde mi aj poradia, pijem pravidelne denne gely a beriem aj vyzivove doplnky a citim sa skvele. stolicu mam na minutu presnu, neboli ma brucho, posilnilo mi to imunitu a zmizli mi vyrazky. mozem len odporucit :) papa

nika.skalna

prestan otravovat s tvojou trapnou reklamou. zaplat si riadnu platenu reklamu a neobtazuj ludi, ktori na to nie su zvedavi. co cakas, ze ti vsetci zacnu kupovat tvoje produkty? skkor sa dobre strapnujes.

majdo

Je dôležité aké sú tie problémy s trávením, ako sa konkrétne prejavujú . Ak máš v stolici nestrávenú potravu treba ísť ku gastroenterológovi . Možno Ti chýbajú tráviace enzýmy. Možno je problém v žlčníku, či žlčovode, možno je to nedostatok žalúdočnej kyseliny . Neordinuj si nič sama , hoci probiotiká Ti nemôžu uškodiť, ani to Psylium, ale najprv musíš poznať príčinu tráviacich problémov a až potom ju možno riešiť, aj keď alternatívnou medicínou a nie chémiou.

majdo

Je dôležité aké sú tie problémy s trávením, ako sa konkrétne prejavujú . Ak máš v stolici nestrávenú potravu treba ísť ku gastroenterológovi . Možno Ti chýbajú tráviace enzýmy. Možno je problém v žlčníku, či žlčovode, možno je to nedostatok žalúdočnej kyseliny . Neordinuj si nič sama , hoci probiotiká Ti nemôžu uškodiť, ani to Psylium, ale najprv musíš poznať príčinu tráviacich problémov a až potom ju možno riešiť, aj keď alternatívnou medicínou a nie chémiou.

zuzlik

melody
zatial je len par vyhradnych distributorov na Slovensku, robia sa objednavky do Nemecka.. nechcem to takto verejne riesit, lebo niekto to moze povazovat za reklamu. Kontaktuj ma na zuzana.bystricka@gmail.com

zuzlik

bugina, ja mam od malicka problemy s travenim, mam nabeh na celiakiu (jedna vzorka ju potvrdila, druha vyvratila, tak si vyber:D, mala som helicobactera a ku tomu mam neznasanlivost mlieka(moje telo si proti nemu vytvara protilatky).. takze som si uz presla vselicim a jedine, co viem vrelo odporucit je produkt Green Gold Imune - jednym slovom posobi na vsetko.
Hod si do youtube green gold imune

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina - Fórum - ZDRAVIE.sk