Po pohlavnom styku

Príspevok v téme: Po pohlavnom styku
julia0076

ahojte vsetci.. mam problem .. neviem ci to je normalne alebo nie ... po pohlavnom styku s partnerom to so mna vsetko vytecie je to normalne ?? neberem ziadne lieky ani hak .. moze mi niekdo pomoct co to je ?? chceme babatko , ale takto sa nam to urcite nepodari ked to bude vytekat .. som s toho zufala :(

jankaaaaaaa

ja sa utriem. apson to co je zvonku a dam si nohavicky a nic. ono to az tak nevyteka. mozno az ked idem niekedy potom na wc a vytlacim to. ale inac netecie to zo mna. lebo to je celkom huste takze v pohode

majta

Tiez som nemala este sex bez ochrany a tak ma to teda zaujima ako to riesite...kedze to vychadza nie je potom cela postel mokra? To vytecie hned alebo az ked sa postavite? Stihnete dojst napr na wc a tam to vytecie?? Dik za odpoved :D

julia0076

nie nezacala som zo sexom teraz , ale vydy sme pouzivali ochranu , mala som chraneny sex.. alebo niekedy ked to nanho prislo tak to vybaral von , nikdy to do mna nedal .. preto sa cudujem preco to vyteka .. ale ked vy vravite ze to stale vyteka , tak po tom som uz spokojnesia .. ja som o tom nevedela ...dakujem za vsetky odpovede

slavkad

To je predsa uplne normalne, ze to vytecie. Kde by si to chcela uchovavat, keby to nevytekalo?
Cas, kedy maju spermie najvacsiu sancu dostat sa kam maju je vraj ked su orgazmy naraz. V kazdom pripade vsak jeho vystrek ich popohne kam treba a na to staci chvila.

siwonka

vzdy to ide von :)) čo čakaš do kedy to tam bude ;).. tak si lahni na chrbat, nohy opri do vzduchu o stenu a čakaj :)