Kombinácia liekov

Príspevok v téme: Kombinácia liekov
anggelika

Pred niekoľkými dňami som podstúpila implantáciu zubov. Užívam antibiotiká Dalacin C 300 a Ibalgin. V lekárni mi včera povedali, že táto kombinácia, ktorú mizubár predpísal nie je vhodná.
Poradí mi niekto? Ktoré iné analgetiká mám teda užíva ak Ibalgin sa s Dalacinom nehodia k sebe?
Ďakujem

Rossa negra

Dobrý deň chcem sa spýtať ak beriem Dalacin môžem ho kombinovať s paralelnom? Včera mi ho zubár predpísal ale mám teploty ďakujem za odpoveď

Dejka

Môže sa kombinovať liek Amoksiklav a Flector ?
Amoksiklav je predpísaný od lekára ... No začal ma neskutočne bolieť chrbát ..môžem zobrať Flector ?

Evitta19

Ahojte chcela by som sa spýtať či sa môže pri týchto antibiotikach pochybovať na Slnku máte s tým niekto skúsenosti ?

Radoo

Dalacin C by som neuzival, ani keby mi za to platili. Je to totalny humus. Asi to nejhorsie antibiotikum zo vsetkych. Vedlajsie ucinky su zarucene. Vrelo neodporucam. Pri dnesnych moznostiach by som tieto antibiotika velkym oblukom obisiel.

anggelika

Moob - ďakujem za odpoveď,v letáku tiež nie je nič o tom, že by sa to nemohlo kombinovať. Oba lieky sú naozaj silné na žalúdok, hlavne, keď ich beriem súčasne už takmer 5 dní. V noci to cítim najviac. Niekedy mi z nevoľnosti búši srdce. Môžem si k nim pridať polovicu Neurolu na uvoľnenie?