Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kombinácia liekov

Príspevok v téme: Kombinácia liekov
anggelika

Pred niekoľkými dňami som podstúpila implantáciu zubov. Užívam antibiotiká Dalacin C 300 a Ibalgin. V lekárni mi včera povedali, že táto kombinácia, ktorú mizubár predpísal nie je vhodná.
Poradí mi niekto? Ktoré iné analgetiká mám teda užíva ak Ibalgin sa s Dalacinom nehodia k sebe?
Ďakujem

Evitta19

Ahojte chcela by som sa spýtať či sa môže pri týchto antibiotikach pochybovať na Slnku máte s tým niekto skúsenosti ?

Radoo

Dalacin C by som neuzival, ani keby mi za to platili. Je to totalny humus. Asi to nejhorsie antibiotikum zo vsetkych. Vedlajsie ucinky su zarucene. Vrelo neodporucam. Pri dnesnych moznostiach by som tieto antibiotika velkym oblukom obisiel.

anggelika

Moob - ďakujem za odpoveď,v letáku tiež nie je nič o tom, že by sa to nemohlo kombinovať. Oba lieky sú naozaj silné na žalúdok, hlavne, keď ich beriem súčasne už takmer 5 dní. V noci to cítim najviac. Niekedy mi z nevoľnosti búši srdce. Môžem si k nim pridať polovicu Neurolu na uvoľnenie?

moob

suchy dusivy kasel-bud ditustat kvapky, celkom dobre ohlasy su na stopex tablety, pripadne ak ta velmi dusi,pleumolysin kvapky-obsahuju aj kodein..mozno by bolo vhodne aj nejake antihistaminikum-hlavne ak si alergicka..

moob

aj ja pracujem v lekarni..a teda dost si ma zaskocila..nevidim dovod preco by si to nemala uzivat spolu..dokonca som to overila aj v informacnych materialoch pre lekarnikov a nic take ze sa nemozu spolu uzivat tam nebolo..ani naznacene..nemyslel to len tak ze si mas nechat taku hodinku odstup medzi nimi?ale to len kvoli tomu ze oba su tazke na zaludok..takze klud..:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.