Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

XL-S medical

kveta

Ja som užívala herbalife kím som sa do toho dostala bolo mi fakt ale fakt zle bolo mi na odpadnutie a triaslo ma no ale akosi som sa do toho dostala. Schudla som 30 kíl vrazila som do toho okolo 40000 sk. no ako som to prestala užívať tak kilá išli pekne hore a mám o 25 kíl viac ako na začiatku.To je len o peniazoch ono to pomáha ale musíte to stále jesť a pchať do toho peniaze.

marcelirv

dobrý večer,prepáčte že sa vás pýtam ktorá by mi pomohla schudnúť ktoré tbl.sú najlepšie mám 33rokov a 4pôrody za sebou 158/67kg prosím vás pomôžte mi,chcem manžela prekvapiť kým príde domov mám na to 60dní.dakujem

Lala595

Ahoj, citam tu, ze pisete o chudnuti. Ja som zhodila 14 kg vdaka jednej skvelej vyzivovej poradkyni a vyrobkom ktore mi doporucila. Su naozaj skvele :) Uz som schudla, ale ich este uzivam, ako prevenciu :) ta stranka je -odkaz odstránený- a -odkaz odstránený- Prajem aj vam uspesne zhadzovanie :)

denisaKE

nikolka: ja bzt tebou, este by som nepanikarila :) si mladucka a to pribratie je asi aj dosledok hormonalnych zmien. Hybes sa, cvicis / coje v dnesnej dobe u mladych dievcat naozaj vzacne,podla mne nepotrebujes tabletky na chudnutie, tvoje telo sa urcite este zmeni, ale to je prirodzene, zostan pri cviceni, ydravo primerane jedz a nebudes mat problemy. Tabletky si nechaj na neskor - ked uz nebude ina moznost. Radsej si za tych 22 EUR kup nieco pekne na seba :D

nikola..

no výšku presne neviem teraz, lebo som riadne podrástla.a teraz sa k tomu pridali tie problémy s chrbticou, tak naozaj neviem . vážim 60 kg čo pred letom som mala nejakých 52-53kg... ja nemám problém s bruchom, ale zo zadkom a stehnami.. no budem mať 14.. ale vyzerám dosť vyspelo.. všetci si myslia že som už zmaturovala:D. je to mojou výškou..ale aj tak mám tučné stehná.. už nechcem moc cvičiť, lebo na bruchu za taký polrok budem mať aj tehličky..a na stehnách a zadku žiadny výsledok..

denisaKE

nikola: ja mam ten isty problem, ak naberiem, tak zarucene na stehnach...pricom pribrat na prsiach bz mi teda nevadilo :P Skusala si pilates? Pekne natiahen svaly a vypadaju potom stihlejsie, po posilovani T to pekne natiahne slachy a pomoze aj s chrbatom. A kolko mas rokov a aku mas vysku vahu? Ja sa bojim najma genetiky, moja mama isla na porod s 56 kilami, taka to bola stihla zena...ale po 30 sa to nejak zlomilo a ona uz iba naberala...tak sa bojim, ze ak nezmenim svoje navyky, tiez naberiem.

nikola..

Deniska vždy som to nabrala späť. Veď chodím do posilky, teraz už menej ale chodím. cez leto som pribrala najviac, aj keĎ som bola každý deŇ na kúpalisku. a nemám veľké brucho, iba stehná a zadok.
Brucho mám úplne ploché, kedže mám problémy s chrbticou musím veľa cvičiť. už neviem ako na to. všetci mi vravia že na moju výšku mám dobrú postavu, no tie stehná a zadok ma trápia najviac.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

XL-S medical - Fórum - ZDRAVIE.sk