XL-S medical

denisaKE

nikola: ja mam ten isty problem, ak naberiem, tak zarucene na stehnach...pricom pribrat na prsiach bz mi teda nevadilo :P Skusala si pilates? Pekne natiahen svaly a vypadaju potom stihlejsie, po posilovani T to pekne natiahne slachy a pomoze aj s chrbatom. A kolko mas rokov a aku mas vysku vahu? Ja sa bojim najma genetiky, moja mama isla na porod s 56 kilami, taka to bola stihla zena...ale po 30 sa to nejak zlomilo a ona uz iba naberala...tak sa bojim, ze ak nezmenim svoje navyky, tiez naberiem.

nikola..

Deniska vždy som to nabrala späť. Veď chodím do posilky, teraz už menej ale chodím. cez leto som pribrala najviac, aj keĎ som bola každý deŇ na kúpalisku. a nemám veľké brucho, iba stehná a zadok.
Brucho mám úplne ploché, kedže mám problémy s chrbticou musím veľa cvičiť. už neviem ako na to. všetci mi vravia že na moju výšku mám dobrú postavu, no tie stehná a zadok ma trápia najviac.

denisaKE

nikola: vo vseonecnosti sa tieto veci nesmu davat detom do 12 rokov...ak este rastie, tak by si mala mat super metabolizmus...skusala si zhodit aj inac? Mne v tvojom veku stacil este pohyb...

denisaKE

nie je to tajne, mam 27 :) a mozno sa zda, ze mam super vahu, lenze pre mna bola moja normalna vaha 48 kg / od puberty az do teraz a kazdemu by 5 kil navyse / pri akejkolvek vahe vadilo...ja mam ten problem, ze mne je normalna porcia jedla malo...preto mam tie lieky ako :pomocnika:...

ps: sorry za chyby, ale pracujem na klavesnici, ktora sa neda prepnut...

denisaKe

ja mam ten na redukciu chuti do jedla. Bola som zdz stihla, ja teraz mam pekn[ postavu 165/53...ale vekom uz nie taku aka bzvala :P a navyse som u seba posrehla, ze aj napriek pohybu, 4 krat do tyzdna cvicim, nem;zem podopinat niektore veci...toto som si kupila ako barlicku, nech sa nenapchavam hluposti a pomaha mi to dlhsie som po jedle syta a neperiem do seba "malickosti" :)

evik1

carnitín som mala v lete tekutý+ nejaký fatburner,ale nič extra som nepostrehla.Behám stále rovnako,akurát v lete ma zmáhala tá horúčava,tak som si chcela pomôcť.

Jožin

Uvažovali ste skôr nad L-Carnitinom s chrómom? Najlepšie v tekutom stave. Nemá to také PR ako tieto tabletky, ale ak sa to kombinuje s cvičením tak to skutočne pomáha.