Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

XL-S medical

denisaKE

nikola: vo vseonecnosti sa tieto veci nesmu davat detom do 12 rokov...ak este rastie, tak by si mala mat super metabolizmus...skusala si zhodit aj inac? Mne v tvojom veku stacil este pohyb...

denisaKE

nie je to tajne, mam 27 :) a mozno sa zda, ze mam super vahu, lenze pre mna bola moja normalna vaha 48 kg / od puberty az do teraz a kazdemu by 5 kil navyse / pri akejkolvek vahe vadilo...ja mam ten problem, ze mne je normalna porcia jedla malo...preto mam tie lieky ako :pomocnika:...

ps: sorry za chyby, ale pracujem na klavesnici, ktora sa neda prepnut...

denisaKe

ja mam ten na redukciu chuti do jedla. Bola som zdz stihla, ja teraz mam pekn[ postavu 165/53...ale vekom uz nie taku aka bzvala :P a navyse som u seba posrehla, ze aj napriek pohybu, 4 krat do tyzdna cvicim, nem;zem podopinat niektore veci...toto som si kupila ako barlicku, nech sa nenapchavam hluposti a pomaha mi to dlhsie som po jedle syta a neperiem do seba "malickosti" :)

evik1

carnitín som mala v lete tekutý+ nejaký fatburner,ale nič extra som nepostrehla.Behám stále rovnako,akurát v lete ma zmáhala tá horúčava,tak som si chcela pomôcť.

Jožin

Uvažovali ste skôr nad L-Carnitinom s chrómom? Najlepšie v tekutom stave. Nemá to také PR ako tieto tabletky, ale ak sa to kombinuje s cvičením tak to skutočne pomáha.

evik1

Maoam moja zlatá,ďakujem ti za odpoveď,rozumne so mi to vysvetlila,dnes som miesto behania sa ráno najedla krupicovej kaše,reku už mi je zle od hladu,nebudem čakať na hypoglykémiu a išli sme bez detí do Tatier na bežky,krása,ako za mojich detských čias,mať tak lepšie vybavenie,tak lámem rekordy,miesto toho som si vyslúžila 2 velikánske plezgáče,lebo boty mi boli veľké a tak sa mi tam vydralo,ani čo by mi ostne trčali v topánkach.Turisti bolo milí,mám zážitok,objavili sme klzisko pre deti.Aj zajtra chcem!!!!

Maoam

evik1, ber to prosim len ako moj nazor, ja nie som ani vyzivovy poradca ani nikto takyto, ale nejaky prehlad o tom mam, takze moj osobny nazor je ten, ze mas prilis nizky vyzivovy a energeticky prijem, dlhodobo teda laicky povedane, tvoje telo hladuje a tym padom drzi vsetky tuky a vsetko, co dostane, na tuk aj premeni.
Toto je kamen urazu, na tomto to stoji aj pada.
Okrem toho mas privelky vydaj, behas dokonca nalacno a celu hodinu, v zime, mraze. toto nemoze byt pre telo dobre.
Ty ho tyras, aj ked je tazke to pocut.
Byt tvojim telom, tak priberam, naschval, v ramci pudu sebazachovy a svaly mi budu atrofovat, tuk naberat.
Toto je prirodzena reakcia organizmu na to, co robis ty (a mnohi ini).
Ty musis zmenit cely system. A hlavne musis mat trpezlivost.
Lebo to trva, kym telo pochopi, ze dostane dostatocnu vyzivu a ze nemusi ukladat tuky.
Byt tebou, tak doobedu, ranajky a desiata, nabucham sacharidmi, poriadne vyzivne ranajky, ale fakt poriadne, kedze za 60min behu ich aj tak komplet vybehas. Ovocie jedz na desiatu, poobede uz nie. Na obed musis tiez jest poriadne, mäso, priloha, alebo husta polievka, i ked polievky su vyhodnejsie vecer, lebo zasytia a zahreju a maju malo kalorii, ak ich robis bez zaprazky.
Takze radsej na obed nieco bielkovinovo-sacharidove a teple, polievka na vecer, mozes aj kazdy den. Poobede na olovrant tvaroh, je fajn, alebo jogurt, pripadne cottage. Super. Skus pridat zeleninu, aspon dusenu, ale to asi jes.
Vela caju je s uper. Nebran sa tukom, aspon v minimalnej forme su esencialne dolezite pre organizmus.
Takze trocha olivoveho oleja na salat, vajicko, orechy, vsetko musis jest.
Kludne aj tuniak, losos, ak mas rada.

Co sa pohybu tyka, uz dlho ti radim - uber.
Uvidis, ze ti to len prospeje, alebo skus v zime okresat behanie na mraze a nahradit doma na trenazeri, ktory si si kupila.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

XL-S medical - Fórum - ZDRAVIE.sk