Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

XL-S medical

nikola..

Deniska vždy som to nabrala späť. Veď chodím do posilky, teraz už menej ale chodím. cez leto som pribrala najviac, aj keĎ som bola každý deŇ na kúpalisku. a nemám veľké brucho, iba stehná a zadok.
Brucho mám úplne ploché, kedže mám problémy s chrbticou musím veľa cvičiť. už neviem ako na to. všetci mi vravia že na moju výšku mám dobrú postavu, no tie stehná a zadok ma trápia najviac.

denisaKE

nikola: vo vseonecnosti sa tieto veci nesmu davat detom do 12 rokov...ak este rastie, tak by si mala mat super metabolizmus...skusala si zhodit aj inac? Mne v tvojom veku stacil este pohyb...

denisaKE

nie je to tajne, mam 27 :) a mozno sa zda, ze mam super vahu, lenze pre mna bola moja normalna vaha 48 kg / od puberty az do teraz a kazdemu by 5 kil navyse / pri akejkolvek vahe vadilo...ja mam ten problem, ze mne je normalna porcia jedla malo...preto mam tie lieky ako :pomocnika:...

ps: sorry za chyby, ale pracujem na klavesnici, ktora sa neda prepnut...

denisaKe

ja mam ten na redukciu chuti do jedla. Bola som zdz stihla, ja teraz mam pekn[ postavu 165/53...ale vekom uz nie taku aka bzvala :P a navyse som u seba posrehla, ze aj napriek pohybu, 4 krat do tyzdna cvicim, nem;zem podopinat niektore veci...toto som si kupila ako barlicku, nech sa nenapchavam hluposti a pomaha mi to dlhsie som po jedle syta a neperiem do seba "malickosti" :)

evik1

carnitín som mala v lete tekutý+ nejaký fatburner,ale nič extra som nepostrehla.Behám stále rovnako,akurát v lete ma zmáhala tá horúčava,tak som si chcela pomôcť.

Jožin

Uvažovali ste skôr nad L-Carnitinom s chrómom? Najlepšie v tekutom stave. Nemá to také PR ako tieto tabletky, ale ak sa to kombinuje s cvičením tak to skutočne pomáha.

evik1

Maoam moja zlatá,ďakujem ti za odpoveď,rozumne so mi to vysvetlila,dnes som miesto behania sa ráno najedla krupicovej kaše,reku už mi je zle od hladu,nebudem čakať na hypoglykémiu a išli sme bez detí do Tatier na bežky,krása,ako za mojich detských čias,mať tak lepšie vybavenie,tak lámem rekordy,miesto toho som si vyslúžila 2 velikánske plezgáče,lebo boty mi boli veľké a tak sa mi tam vydralo,ani čo by mi ostne trčali v topánkach.Turisti bolo milí,mám zážitok,objavili sme klzisko pre deti.Aj zajtra chcem!!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

XL-S medical - Fórum - ZDRAVIE.sk