XL-S medical

malaanka

LEILA3
prečo sa zapájaš do debaty,ked ťa to irituje a ešte aj babám nadávaš.
Tu sa pýtajú na konkrétne veci a baby na to odpovedajú.
A ty to nemusíš ani čítať,ked sa ťa táto netýka.
Prajem všetkým úspešné chudnutie.

LEILA3

Ste naivne a sproste az to boli!Naozaj si myslite ze nejake tabletky na chudnutie Vam pomozu?A ze bez vedlajsich ucinkov ved to maju vsetky a väcsinou maju iba tie vedlajsie ucinky...rovnica na chudnutie je jednoduch staci vydať viac energie ako prijať a to znamená neprežierať sa , jesť zdravo a hýbať sa...ale na to ste vy asi lenivé budete sa prežierať , nehýbať a myslieť si že nejaké tabletky to za vás spravia...keby ludia taku tabletku vymysleli všetci by už dávno boli štíhly...A ak ste naozaj také sprosté a chcete si takto nicit zdravia dajte si rovno Aderl z ktorého určite schudnete...ved co na tom ze to boli kedysi konské sedatíva ked sa z nich chudne je to kazdemu jedno co to spravi zo zdravim...

jaja

Ahojte kočeny, jooooj veľká téma o chudnutí... s tým mám neskutočne veľa skúseností... ako prvý bol Adipex (stál 127 sk.)... áno, keď sa ešte tu na slovensku dal... a to je už cca 10 rokov do zadu, nepriaznivé účinky... hmm ich bolo neúrekom ale! behom 4 mesiacov som mala 30 kg dole.. Ale keď som ho po rokoch, po známosti zháňala ... zohnala som... ale to čo teraz predávajú nie je ozajstný adipex... neverte naozaj... nič mi nerobil... a na nejakej stránke som sa dočítala.. že sa sprostredkúva falošný a z nejakou inou látkou, kt.škodí.. Ruky preč... !!! Je skvelý aj Reductil, ale ten je tiež zakázaný, tak ako aj Lipoxal... sú to skvelé lieky... kt. naozaj pomôžu... ale cez net by som to nekupovala..... Myslím, že si treba vstúpiť do svedomia... a zaťať sa... aj keď sama to nedokážem... chcem skúsiť alli ale tie nové xl-s... no uvidíme... chodím na zumbu... a nič nepomáha... doma bicykel.. a nič... už neviem čo zo sebou... a to behám neustále okolo dvoch dosť akčných sinov...
Kočky... prajem vám a samozrejme aj sebe... aby sme to zvládli... aby sme to dokázali... aby sme konečne šťastné... aby nas ľudia neposudzovali kôli postave... aby sme aj my dokazali, že sme krásne... Krásny večer a držím palce :))))

fettsack

ja som skusala najprv ali ale bez zmeny zivotospravy,videla som sice zmenu konzistencie stolice ale na postave a vahe sa ucinok nedostavil,potom som skusala xls + zmena stravy a schudla som ale ked som znova zacala jest normalne tak som to pribrala, tak som zas zmenila stravu ale bez tabletiek a rovnako som schudla,ale zas som pribrala,lebo ja s tou zmenenou stravou dlho nevydrzim...no celkovo hodnotim ze tabletky neucinkuju tak isto sa da schudnut aj bez nich...

darkdark

pokial viem existuju xls a xls medical. tie druhesa delia na 3 typy, jedny potlacaju chut do jedla, jedny blokuju cast tukov, jedny cast sacharidov. ja som skusala blokovanie tukov a sacharidov - obcas, ked som sa viac najedla (rod. oslavy apod.). skor na to aby som nepribrala. podla mojho nazoru pomahaju, je to poznat na konzistencii stolice. ale ak sa spolahnete len na tabletky, velky vyznam to nebude mat - ved ich nikto nebude brat cely zivot a zdravo jest sa treba NAUCIT.

kosheen

Za 1. Existuju podobne tablety s rovnakym ucinkom za ovela lepsiu cenu
2. Ano mozu fungovat, ale len ako potlacenie chuti do jedla, co ale neriesi cely problem.
3. Chudnut len na istych castiach tela sa neda. Bud stratis tuk celkovo z celeho tela, alebo vobec. Tam kde najskor priberies, tam logicky sa najskor tuk pri chudnuti strati (to ci je to brucho, boky, alebo ine zavisi od genetiky)
4. Najsilnejsim spalovacom tuku je kofein.
5. Ak chces zhodit, tvoj kaloricky prijem musi byt nizsi ako energia ktoru za den spalis. inak to nejde, bohuzial
6. Existuje dieta s nzvom Cyklicka ketogenna dieta kde 5dni v tyzdni tlacis do hlavy len bielkoviny a tuky (klobasy, slaninu..)a dva dni jes cokolvek.

xdanielax

ok, a ked si brala tie tabletky predtym si zmenila stravu, zacala cvicit atd? alebo si sa stravovala a hybala tak ako dovtedy a aj tak ti pomohli?

blackgirl

xdanielax brala som LIPOXAL a pomohol mi pri chudnutí.......konkrétne som neskúšala tabletky XL-S a verím, že mi pomôžu zhodiť pár kíl ešte niečo???