Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Život s borderline poruchou

XXXXxxxxxxxx

Mne jeden znamy, co sa v celku vyzna v takychto veciach povedal, ze by som tuto poruchu mohla mat... netusim, ci mu mam verit, ale niektore veci na mna sedia... Neviete mi niekto poradit ako zistit , ci tu poruchu mam, alebo nie? musim ist hned za odbornikom?

cokoladka898

ja mam momentalne velmi tazke obdobie, samota ma zoziera zaziva, je to pocit na nevydrzanie, zvnutra ma to hlta.

[zruseny14]

Chodite sem este niekto? Ja mam tiez Borderline poruchu, presne ako tu pisete, pocit prazdnoty, mna to normalne fyzicky boli, ked cez noc sedim, a na hoci co myslim,nevidim vychodisko.. nechapem ako niekto moze byt stastny v tomto nechutnom svete bez vyznamnom.... obcas sice mam dobre chvilky ale zvycajne trvaju par hodin. Da sa s tymto zit, ale mam casto take myslienky, ze stacilo, nenavidim sa , na co by som zila,ked som aj tak zbytocne na tomo svete.

HPO

ahojte ,ako mam zit
? zalozila som druhu temu nevedela som ze existuje aj tato
doteraz som si myslela ze som jedina na svete nevedla som co mi je,myslela som si ze som cudna ,kazdym dnom som sa vzdy viac a viac uzatvrala do seba ,teraz nedokazem komunikovat skoro z nikym nikomu neverim

bella12

Gabriela Bossis: ON a ja
Na fóre si spomínala, že si čítala nejaké knihy ohľadom života po smrti. Prečítaj si aj túto a urob si vlastný názor, čo môže byť pravda - Moody alebo ...

Lebo ak je pravda to druhé, potom máš k dispozícii veľký dar - čas, z ktorého každú chvíľku môžeš využiť pre dobro svoje aj iných. Dokonca aj Tvoje problémy, choroba, každé trápenie má zmysel, nič nevýjde nazmar. A to všetko môžeš preživať s pokojom, dokonca aj s vnútornou radosťou. Ak nič iné, určite v tej knihe nájdeš povzbudenie do ďalšieho života a námet na premýšľanie.

bella12

Lady, hádam to nebolo také jednoduché so stanovením diagnózy borderline. Pýtali sa Ťa, prečo si mávala depky od detstva, ako to začalo, čo bolo ich príčinou? Predpokladám, že si im nepovedala celú pravdu...

proserpina,
keď sa už nevenuješ svojmu telu, prečo sa nezamerať na dušu? Tá určite neznije, je nesmrteľná. Pozrela si sa na tú knihu, čo som Ti odporučila?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Život s borderline poruchou - Fórum - ZDRAVIE.sk