Odstranenie znamienka

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka
Dzax

Ahojte, bol som u koznej lekarky a povedala mi, ze su 3 sposoby ako sa da znamienko odstranit:

1)Laserom
2)Dusikom
3)Chirurgicky

Nieco som si uz ohladom toho na nete pozrel a vylucil som chirurgicky zakrok z dovodu, ze tie znamienka mam na tvari a ostavaju po tom jazvy.

Ohladom dusika mi povedala ze tento postup sa opakuje 3-4krat, potom ostane len jazva ktore sa zlupne.

Momentalne rozmyslam o laseri, kedze po nom neostavaju jazvy a co som cital tak vacsina ludi podstupila tento zakrok.

Chcel by som sa opytat ci niekto z vas vie o nejakej kvalitnej klinike v Kosiciach s ktorou uz niekto z vas ma skusenost + aka je priblizna cena za odstranenie?

Je lepsie ist na sukromnu kliniku alebo do nemocnice kde maju takyto laser?

Budem vdacny za kazde info. Dakujem.

trojka333

aj ja som si bola dať vybrať znamienka a budúc. týždeň idem na kontrolu. Steh mám iba na tvári, tak dúfam, že to moc nebude vidieť a ostatné boli asi dusíkom odstránené, to boli také tmavohnedé výrastky väčšie a menšie. bola som na súkromnej klinike na východe, bolo super aj personál aj prístup, pôjdem znova ked našetrím:o)

Dzax

No ved vravim, ze on :D A mas pravdu, nie je plasticky, operoval aj mojmu bratovi nohu ked mal nieco s nechtom. Ale preco sa smejes? :D